Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

NOVINKA - Poznejte práci lampáře - Staré Město ve svitu plynových lamp

NOVINKA VYCHÁZKA - Zážitková vycházka vede z Vltavského nábřeží od tzv. Krannerovy kašny, kde se nám otevře úchvatný pohled na Pražský hrad okolo rotundy sv. Kříže přes Betlémské náměstí, romantickou Vejvodovou ulicí, Uhelný trh až k jedinečné kubistické lampě ve světě ve skrytém místě Jungmannova náměstí.

Více informací

Přednostní pokladna pro průvodce na Pražském hradě

Jste licencovaný průvodce a nebaví Vás stát dlouhé fronty u pokladny s dalšími turisty? Využijte speciální pokladny pro průvodce!

Více informací

Nové termíny kurzu Průvodce Prahou se státní zkouškou

Kurz obsahuje jak přednášky z historie a dějin umění, tak i 7 praktických prohlídek památkových objektů a významných turistických tras. V kurzu se naučíte nejdůležitější turistické trasy v Praze, poznáte Pražský hrad, Hradčany, Královskou cestu, Staré a Nové Město. Poznáte i Malou Stranu, Vyšehrad. Dozvíte se zajímavé informace i o méně známých, ale krásných částech Prahy.

Více informací

Nové termíny - kurz Balíček Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou

Za akční cenu 11 990 Kč získejte nejvyšší kvalifikaci certifikovaného průvodce! Zakoupením balíčku kurzů ušetříte 3 990 Kč. Kurz Vás připraví ke státní zkoušce Průvodce cestovního ruchu PK 65 021 N a státní zkoušce Průvodce Prahou PK 65 028 N. Získejte Český národní průkaz průvodce cestovního ruchu II. stupně.

Více informací

Akce jsou propagovány na kudyznudy.cz

Děkujeme za propagaci www.kudyznudy.cz

Více informací