Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak vybrat toho nejlepšího průvodce pro cestovní kancelář nebo agenturu

Cestovní kanceláře hledají průvodce a delegáty v průběhu celého roku. A někteří pracovníci cestovek mají jasno, někteří hledají cestu, jak na to. Zde je krátký návod.

Více informací

Přednostní pokladna pro průvodce na Pražském hradě

Jste licencovaný průvodce a nebaví Vás stát dlouhé fronty u pokladny s dalšími turisty? Využijte speciální pokladny pro průvodce!

Více informací

Nové termíny kurzu Průvodce Prahou se státní zkouškou

Kurz obsahuje jak přednášky z historie a dějin umění, tak i 7 praktických prohlídek památkových objektů a významných turistických tras. V kurzu se naučíte nejdůležitější turistické trasy v Praze, poznáte Pražský hrad, Hradčany, Královskou cestu, Staré a Nové Město. Poznáte i Malou Stranu, Vyšehrad. Dozvíte se zajímavé informace i o méně známých, ale krásných částech Prahy.

Více informací

Nové termíny - kurz Balíček Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou

Za akční cenu 11 990 Kč získejte nejvyšší kvalifikaci certifikovaného průvodce! Zakoupením balíčku kurzů ušetříte 3 990 Kč. Kurz Vás připraví ke státní zkoušce Průvodce cestovního ruchu PK 65 021 N a státní zkoušce Průvodce Prahou PK 65 028 N. Získejte Český národní průkaz průvodce cestovního ruchu II. stupně.

Více informací

Hradní stráž na Pražském hradě

Střídání hradní stráže a vůbec pohled na vojáky v uniformách a fotka s nimi patří mezi nejoblíbenější na Pražském hradě.

Více informací