Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

ON LINE studium z pohodlí domova

On line přednášky v reálném čase - konzultace - kontakt s pedagogy i se spolužáky Kdykoliv (individuální rozvrh hodin) + kdekoliv (stačí internetové připojení)

Více informací

EET - elektronická evidence tržeb pro průvodce

Často se ptáte, jak to bude s EET pro průvodce. Pro mnoho lidí to je velký strašák, protože se bojí, že budou muset investovat velké částky do zavedení EET.

Více informací

Hradní stráž na Pražském hradě

Střídání hradní stráže a vůbec pohled na vojáky v uniformách a fotka s nimi patří mezi nejoblíbenější na Pražském hradě.

Více informací

Adršpašké skály chystají rezervační systém

Jak zabránit overturismu? Jednoznačně rezervací návštěvy.

Více informací

Pozor když objednáváte pro klienty auto nebo minibus!

Dne 1.července nabyl účinnosti zákon č. 115/2020 Sb., který novelizuje zákon č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě. Tím došlo k důležitým změnám v provozování taxislužby. Tato legislativní úprava se dotýká i činnosti cestovních kanceláří, cestovních agentur, průvodců, svatebních agentur, hotelových recepcí a dalších subjektů, které bud poskytují nebo objednávají pro své klienty dopravu osobními automobily (osobní smluvní doprava bez taxametru) nebo minibusy (do 8 + řidič).

Více informací