Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak provázet v Amsterodamu

Nová pravidla pro průvodce v Amsterodamu: Získejte licenci - povolení a užijte si krásy města bez obav! S novými podmínkami stanovenými městem se průvodci mohou ponořit do bohaté historie a kultury Amsterodamu. Avšak, nezapomeňte na to, že vysoké pokuty čekají na ty, kteří se rozhodnou riskovat.

Více informací

Proč jsou vařená vejce natvrdo a Karlův most neoddělitelnou součástí pražského života?

Karlův most je opředen celou řadou záhad a zajímavostí. Jednou z nich je, zda se do malty přidávala nebo nepřidávala vejce. Toť otázka, jak to doopravdy bylo.

Více informací

NOVINKA - vycházka - Tajemná večerní výprava na Staré Město - románské podzemí paláce pánů z Kunštátu a Poděbrad

Jak to bude probíhat? Sejdeme se v blízkosti Anenského náměstí na Starém městě a vydáme se tajemnými, málo známými uličkami Starého Města a naši prohlídku zakončíme návštěvou vzácného románského podzemí paláce Pánů z Kunštátu a Poděbrad,

Více informací

Příběh geniálního sochařského díla – otočná hlava Franze Kafky Davida Černého

V mimořádný den - 29. února 2024 byla opět slavnostně odhalena geniální plastika, aby opět poutala pozornost kolemjdoucích. Každou hodinu 15 minut mohou kolemjdoucí obdivovat grimasy slavného spisovatele.

Více informací

Den otevřených dveří na Pražském hradě

10. března 2024 se otevřou reprezentační prostory Pražského hradu.

Více informací