Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

NOVINKA - Pražské věže a vyhlídky - věže/2022

28. březen 2022, Pondělí

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí) ON LINE výuka: v reálném čase na platformě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje.

Telefonujte na:  602 204 123, pište na:  kurzy@tyrkys.cz, 

Pražské věže a vyhlídky 

Prahu často nazýváme "Praha stověžatá". Lidé se často ptají, zda někdo věže spočítal ... To úpně ne, ale názvem stověžatá rozhodně nepřeháníme. 
Započteme-li kostelní věže, mostecké a vodárenské věže nebo dokonce vežičky na starých činžovních domech, dojdeme k číslu mnohem vyššímu než je symbolických 100 věží. 

Lidé milují vyhlídky a pěkné pohledy. Těch které jsou veřejností přístupné, ze kterých si můžeme město vychutnat je o mnoho méně. 

Ukážeme si některé z nich ....

a další 

Koná se: 28. března 2022 (pondělí) od 17:30 do 19:30 hodin 

Přednáší:  PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí)
ON LINE výuka: v reálném čase na platformě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. 
Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje.

Cena: 399 Kč zahrnuje (vlastní přednášku, prezentaci, V​​​​​yužijte cenově aktraktivní permanentky :-) 

Rezervujte si místo včas! Malé skupiny studentů - počet míst je omezen!Detail kurzu

Cena: 399 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.