Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

NOVINKA - Vstupte do magického světa - Pražský hrad při úplňku - Ph3/2023

03. červenec 2023, Pondělí

Pojďme si společně vychutnat magickou atmosféru Pražského hradu za tzv. "thunder moon" nebo "hromového měsíce, který bývá velmi intenzivní a bývá krásně vidět.

OBSAZENO 

Telefonujte na:  602 204 123pište na:  kurzy@tyrkys.cz

NOVINKA - Vstupte do magického světa - Pražský hrad při úplňku

Jak to bude probíhat? 

Sejdeme se na Hradčanském náměstí a necháme se unést příběhem Pražského hradu, a protože již bude večer a navíc úplněk … 

Co se dozvíte? 

Cena:           250 Kč (děti do 6 let zdarma, do 15 let 100 Kč - pokud půjdete s dětmi, prosím, zavolejte mi nebo napište, systém neumí generovat dětskou slevu)

TERMÍN:     3. července (pondělí)

Čas zahájení prohlídky: 20:00 hodin (místo upřesním přihlášeným účastníkům), doba trvání cca 1,5 hodiny

Koná se za každého počasí 

Komentovanou prohlídku vede: PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová 

Pražský hrad za úplňkuDetail kurzu

Cena: 250 Kč *

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.

* Cena obsahuje vlastní kurzovné, studijní materiály na CD a vstupné do památkových objektů. Cena nezahrnuje cenu odborné a jazykové zkoušky, jejíž vykonání zcela závisí na vůli posluchače.