Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

SEMINÁŘ ZDARMA Jak se stát průvodcem/průvodkyní - SN2/2024

13. únor 2024, Úterý

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí) ON LINE výuka: v reálném čase na platformě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje.

Zvu Vás na dopolední snack v TYRKYSu .... osobně nebo on line ...

Jolana Kopřiva Myslivcová, průvodce

Proč? 

Kdy? 13. února 2024 (úterý) od 14:30 do 16:00 v TYRKYSu nebo on line 

Jak to bude probíhat? Co se dozvíte? 

Odpovědi na dotazy - volná diskuse - u malého občerstvení - káva nebo čaj a něco dobrého k zakousnutí

Snackem v TYRKYSu Vás provází PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová - ředitelka TYRKYS, lektorka, zkušená průvodkyně a delegátka.  Na akci je třeba se registrovat.

Do přihlášky vždy uvádějte, prosím, POUZE jméno a příjmení, email a číslo mobilního telefonu. O zařazení na akci rozhoduje pořadí došlých přihlášek, počet míst je omezen. 

Přihlášku Vám obratem potvrdíme. AKCE JE ZDARMA !!!! 

Podmínky účasti:

Klikněte na tlačítko přihlásit. Vyplňte jméno a příjmení, e-mail a mobilní telefon. Systému PayU nevěnujte pozornost. Je automaticky nastaven na 0 Kč - tedy akce je zdarma.  

Výuka v učebně: Španělská 770/2, Praha 2 - jen pár kroků od Národního muzea (Václavské náměstí)
ON LINE výuka: v reálném čase na platformě ZOOM - je to velmi jednoduché, vidíme se, slyšíme se. 
Sami si vyberete, která forma studia Vám více vyhovuje.Detail kurzu

 

Přihlášku mužete také zaslat e-mailem na adresu kurzy@tyrkys.cz nebo ji doručit osobně do naší kanceláře. V případě, že posíláte přihlášku e-mailem a neozveme se Vám nejpozději následující pracovní den, prosím, zatelefonujte na číslo 224 916 485.