Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění slouží k tomu, aby pokrylo výhrady za případné onemocnění, úraz či ztrátu zavazadel a jiných cenných věcí, které by nás během zájezdu do zahraničí mohli postihnout.

Každý si platíme zdravotní pojištění, z čehož nám v zahraničí v rámci Evropské Unie vzniká nárok na základní zdravotní péči v zařízeních financovaných z veřejných zdrojů.

Pokud uzavřete pojistnou smlouvu, obdržíte kontakt a další informace o tzv. asistenční službě, která je pro klienty zajištěna 24 hodin denně. Asistenční služba Vám vždy poradí s vyhledáváním zdravotních zařízení, se zajištěním převozů a léčebných prostředků nebo vás v případě krádeže finančně zajistí.

Výhodou dnešních technologií je, že již nemusíte chodit na pobočku příslušné pojišťovny zažádat si o cestovní pojištění, ale vyřídit si jej z pohodlí svého domova prostřednictvím internetových služeb, které mnohdy vyjdou také levněji.

Výše pojistného závisí na místě a délce pobytu, na věku pojištěnce a na výši pojistné částky. Dobu cestovního pojištění lze stanovit od jednoho dne do jednoho roku. Cestovní pojištění si klient může upravit „na míru“. Kromě například výloh na léky, hospitalizace, lékařské ošetření a převozy, je možné do pojištění zahrnout také náklady na pohřeb či převoz tělesných ostatků, dále škodu na majetku, právní služby, zmeškání odjezdu, veterinární výlohy a mnoho dalšího. Existuje řada pojištění zaměřených na různé typy zájezdů – se sportovní činností, na turistiku nebo na pracovní cesty.

POZOR! Každá pojišťovna má stanoveny limity, tzn. pokud jej překročíte, hradíte si zbytek částky sami. U těžších úrazů a podobně převyšují náklady na léčbu v cizí zemi oproti ČR.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře