Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

CzechTourism spustil mobilní webové stránky pro návštěvníky Česka

Agentura CzechTourism provozuje oficiální turistické stránky České republiky. Tyto stránky jsou k nalezení na adrese www.czechtourism.cz a od července 2013 jsou přizpůsobeny k prohlížení na mobilních zařízeních. Tyto webové stránky jsou jedním z hlavních nástrojů, který CzechTourism používá k poskytování základních turistů pro tuzemské i zahraniční turisty.

15% návštěv webu CzechTourismu je provedeno přes nějaký typ mobilního zařízení (tablet, chytrý telefon, …), z některých zemí přijde na stránky až 40% návštěvníků přes mobilní zařízení. A proto se agentura CzechTourism rozhodla přizpůsobit web požadavkům mobilních zařízení a uživatelům moderních technologií.

Nová, mobilní verze stránek www.czechtourism.cz přinese několik užitečných prvků, které pomohou návštěvníkům lépe se orientovat na webu – snadněji tak najdou to, co hledají. Turisté si také mohou vytvořit vlastní pdf brožuru a ušetřit za drahé datové připojení v cizině. Nový web také podporuje GPS, což turisty pouze navede k novým a dosud nepoznaným turistickým cílům v České republice.

Zdroj: tisková zpráva publikovaná na www.czechtourism.cz
 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře