Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Finanční prostředky pro Vaše podnikání v EU

Občané Evropské unie, kteří podnikají, mají možnost přístupu k různým zdrojům financování podnikání, jako jsou například bankovní úvěry, získání kapitálu ze zahraničí nebo přímo finanční prostředky z EU.

Bankovní úvěry:
O bankovní úvěr můžete zažádat ve kterékoliv bance na území Evropské unie. Banky mají právo zamítnout Vaši žádost, ale pouze z obchodních důvodů, nesmějí brát ohled na Vaši státní příslušnost.


Získání kapitálu ze zahraničí:
Existují tři základní cesty ke kapitálu ze zahraničí. Prvním z nich je prodej podílu ve vlastní firmě další firmě nebo fyzické osobě v EU. Dále můžete založit firmu v další zemi EU a nakupovat a prodávat její kapitál podle Vaší potřeby. Třetí cestou je nákup a prodej akcií stávající firmy v jiné členské zemi EU.


Finanční prostředky z EU:
V rámci Evropské unie existuje několik programů, které poskytují finanční podporu podnikatelům – například v oblasti dopravy, životního prostředí nebo vědy a výzkumu. O podporu můžete žádat i na místní úrovni – tato podpora pochází ze strukturálních fondů EU.

 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti