Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Hlavní pošta v Praze v Jindřišské ulici

Tajné tipy pro průvodce - interiér zdarma... Hlavní pošta v Praze v Jindřišské ulici je významné místo pro mnoho Pražanů. Má nejdelší otevírací hodiny, je otevřena i v sobotu a v neděli a často je poslední záchranou když je třeba zásilku nebo platbu poslat v termínu. Je to také magické místo pro průvodce Prahou, protože mohou ve vší tichosti s turisty tzv. hlavní halou pošty projít...

Tajné tipy pro průvodce - interiér zdarma... 
Hlavní pošta v Praze v Jindřišské ulici je významné místo pro mnoho Pražanů. Má nejdelší otevírací hodiny, je otevřena i v sobotu a v neděli a často je poslední záchranou když je třeba zásilku nebo platbu poslat v termínu.

Hlavní pošta je magické místo pro průvodce Prahou. Při prohlídce Nového Města Pražského a Václavského náměstí je příjemné zpestřit klientům návštěvu Prahy o zajímavý interiér.


Hlavní pošta je otevřena téměř neustále. K návštěvě je vhodná pro menší skupiny klientů nebo individuální turisty.

A hlavně je třeba klienty upozornit, že se v interiéru nesmí fotografovat a skupinka musí být tiše, aby nerušila provoz pošty... 

Zahraniční i domácí návštěvníci Prahy tak mohou uvidět krásné místo, kde se spojuje historie a současnost.

Autorem nástěnných maleb je Karel Vítězslav Mašek (1865 - 1927), malíř a profesor dekorativní a ornamentální kresby na pražské UMPRUM.

I když je jeho jméno pro mnoho lidí neznámé, patří mezi naše významné představitele symbolismu a secese. 

K.V. Mašek se věnoval ilustracím, národopisným studiím, maloval opony pro řadu divadel jako například pro divadlo v Kolíně nebo Plzni, kde byl spoluautorem. 

S námi poznáte ta nejtajnější zákoutí Prahy! Přihlaste se do kurzu Průvodce Prahou, který je vhodný nejen pro zájemce o Prahu, ale pro všechny lidi, kteří se o Praze chtějí mnoho dozvědět. 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře