Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Hotel International Prague

Ke svému původnímu názvu International Prague se vrátil známý dejvický hotel, který během několika let vystřídal mnoha jmen.

 Hotel, který představuje nejtypičtější ukázky socialistického realismu v Praze, byl postaven v letech 1952 - 1954, dle rozhodnutí tehdejšího ministra obrany Alexeje Čepičky. Od té doby změnil hotel několikrát svůj název. Jmenoval se Družba, Čedok, Holiday Inn a naposledy Crowne Plaze. 

O změně na původní název International Prague rozhodl jeho majitel k 1. červenci 2014.

Čtyřhvězdičkový hotel International Prague je národní památkou a konferenčním centrem s kapacitou až 1200 osob. Nabízí luxusní ubytování v 254 pokojích několika kategorií.

Nachází se v Dejvicích, v bezprostřední blízkosti Letiště Václava Havla, s výbornou dostupností do centra Prahy, kde můžete navšívit mnoho známých míst, jako například: Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí apod. 

O gastronomii na vysoké úrovni se postará několik restaurací. Součástí je i koktejlový bar a kavárna. Dále můžete využít služeb fitness centra, sauny, solária, obchodu se suvenýry a hlídaného parkoviště.

Pokud chcete pořádat různé akce, hotel Vám nabízí kongresový sál a 15 jednacích místností, které se řadí k největším v Praze. Součástí jsou i klidné a rozlehlé zahrady, které úroveň pořádaných akcí ještě zvyšují.

 

 

Více informací naleznete na stránkách hotelu

Zdroj: www.internationalprague.com

Aktualizace 15.10.2014 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře