Praha
Praha
Praha
Praha

Organizační pokyny

Jak můžete kurz zaplatit ?

Platba je možná bankovním převodem, složenkou, v hotovosti v naší kanceláři nebo prostřednictvím on line platby na portále PayU

Po obdržení Vaší přihlášky na kurz nebo seminář Vám zašleme platební údaje pro úhradu kurzovného. Doporučená doba k provedení platby je cca 10 dnů před kurzem nebo seminářem, není-li v pokynech uvedeno jinak.


Jakmile vyplníte přihlášku, nabídnou se Vám dvě možnosti. Buď můžete zaplatit ihned on line prostřednictvím portálu PayU (doporučujeme zejména u seminářů a kurzů, které budou konat za pár dnů). Celá přihláška včetně platby se zprocesuje během několika minut.

V případě, že nevyužijete možnost platby prostřednictvím PayU, pak Vám pošleme potvrzovací e-mail, kde budete mít uvedeny platební informace. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti v naší kanceláři, na vyžádání Vám zašleme složenku. Možnost platby prostřednictvím portálu PayU Vám zůstává i v tomto případě. Jakmile přijmeme platbu, tak Vám zašleme potvrzovací e-mail. Při platbě v hotovosti v naší kanceláři obdržíte potvrzení o zaplacení.

V případě, že si přejete vystavit daňový doklad, prosíme Vás o zaslání Vašich fakturačních údajů (zejména firemní klienti). Daňový doklad Vám vystavíme ihned po přijetí platby na náš účet (platí pouze pro platbu bankovním převodem). Při platbě v hotovosti obdržíte stvrzenku o zaplacení, která obsahuje všechny náležitosti účetního (daňového) dokladu.  Cena kurzů obsahuje 21 % DPH, kurzy rekvalifikační jsou od DPH osvobozeny.

Bezplatné storno přijímáme nejpozději do 3 dnů před zahájením kurzu. V tomto termínu Vám již zaplacenou částku vrátíme bez účtování storno poplatků. 

Stornujete-li kurz nebo seminář 3 dny až 24 hodin před akcí, účtujeme storno 30 %  ceny kurzu. V případě storna kratším než 24 hodin před zahájením akce se hradí plná cena kurzu nebo semináře. 
V odůvodněných případech po předložení potvrzení o pracovní neschopnosti může být přeložen kurz nebo seminář na jiný termín (pouze  v případě, že je termín vypsán a je volné místo).

Nedostavíte-li se bez omluvy, kurzovné automaticky propadá. Omluva je možná pouze písemně emailem na kurzy@tyrkys.cz . Ohlídejte si, prosím, naše písemné potvrzení Vašeho zrušení kurzu. 

Telefonujte na 224 916 485 nebo pište na kurzy@tyrkys.cz nebo navštivte nás Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti

 


Proč si vybrat TYRKYS?

  • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
  • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
  • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
  • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Údaje o produktech uvedených na tomto webu byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. TYRKYS si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb respektive chyb při zadávání dat. 

 

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes 

PayU


Partner:

Nejbližší akce

NOVINKA Kurz Průvodce cestovního ruchu kombinovaný s dálkovým studiem se státní zkouškou profesní kvalifikace

Od kdy? 24. srpen 2018, Pátek
Kde? NOVINKA - Máte málo času? Využijte možnost kombinovaného studia - prezenční + dálkové. Prezenčně pouze 3 dny - pátek, sobota a neděle 24. + 25. + 26. srpna 2018 . Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, jen pár kroků od zastávky metra Karlovo náměstí a tramvaje Palackého náměstí. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce PK 65-021-N. Cena kurzu je 5 500 Kč.
Číslo N/2018

Více informací

NOVINKA Kurz Delegát cestovní kanceláře - místní zástupce - kombinace se samostudiem

Od kdy? 24. srpen 2018, Pátek
Kde? Kurz se koná 24., + 25., 26. srpna 2018, výuka probíhá pátek, sobota, neděle od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 16.00 hodin na adrese Na Moráni 5, Praha 2, cena kurzu 5 500 Kč
Číslo DEL7/2018

Více informací

Kurz Průvodce Prahou se státní zkouškou profesní kvalifikace

Od kdy? 27. srpen 2018, Pondělí
Kde? Kurz Průvodce Prahou se koná od 27. srpna 2018 do 8. září 2018 každý den od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin. Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 a zahrnuje 6 praktických vycházek po pražských objektech. Cena kurzu 8 900 Kč. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028-N.
Číslo 12/2018

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'