Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak můžete kurz zaplatit ?

Platba je možná bankovním převodem, složenkou, v hotovosti v naší kanceláři nebo prostřednictvím on line platby na portále PayU

Po obdržení Vaší přihlášky na kurz nebo seminář Vám zašleme platební údaje pro úhradu kurzovného. Doporučená doba k provedení platby je cca 10 dnů před kurzem nebo seminářem, není-li v pokynech uvedeno jinak.


Jakmile vyplníte přihlášku, nabídnou se Vám dvě možnosti. Buď můžete zaplatit ihned on line prostřednictvím portálu PayU (doporučujeme zejména u seminářů a kurzů, které budou konat za pár dnů). Celá přihláška včetně platby se zprocesuje během několika minut.

V případě, že nevyužijete možnost platby prostřednictvím PayU, pak Vám pošleme potvrzovací e-mail, kde budete mít uvedeny platební informace. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti v naší kanceláři, na vyžádání Vám zašleme složenku. Možnost platby prostřednictvím portálu PayU Vám zůstává i v tomto případě. Jakmile přijmeme platbu, tak Vám zašleme potvrzovací e-mail. Při platbě v hotovosti v naší kanceláři obdržíte potvrzení o zaplacení.

V případě, že si přejete vystavit daňový doklad, prosíme Vás o zaslání Vašich fakturačních údajů (zejména firemní klienti). Daňový doklad Vám vystavíme ihned po přijetí platby na náš účet (platí pouze pro platbu bankovním převodem). Při platbě v hotovosti obdržíte stvrzenku o zaplacení, která obsahuje všechny náležitosti účetního (daňového) dokladu.  Cena kurzů obsahuje 21 % DPH, kurzy rekvalifikační jsou od DPH osvobozeny.

Bezplatné storno přijímáme nejpozději do 3 dnů před zahájením kurzu. V tomto termínu Vám již zaplacenou částku vrátíme bez účtování storno poplatků. 

Stornujete-li kurz nebo seminář 3 dny až 24 hodin před akcí, účtujeme storno 30 %  ceny kurzu. V případě storna kratším než 24 hodin před zahájením akce se hradí plná cena kurzu nebo semináře. 
V odůvodněných případech po předložení potvrzení o pracovní neschopnosti může být přeložen kurz nebo seminář na jiný termín (pouze  v případě, že je termín vypsán a je volné místo).

Nedostavíte-li se bez omluvy, kurzovné automaticky propadá. Omluva je možná pouze písemně emailem na kurzy@tyrkys.cz . Ohlídejte si, prosím, naše písemné potvrzení Vašeho zrušení kurzu. 

Telefonujte na 224 916 485 nebo pište na kurzy@tyrkys.cz nebo navštivte nás Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti