Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak můžete kurz zaplatit ?

Platba je možná bankovním převodem nebo platební kartou či v hotovosti v naší kanceláři nebo prostřednictvím on line platby na portále PayU

Po obdržení Vaší přihlášky na kurz nebo seminář Vám zašleme platební údaje pro úhradu kurzovného. Doporučená doba k provedení platby je cca 10 dnů před kurzem nebo seminářem, není-li v pokynech uvedeno jinak.


Jakmile vyplníte přihlášku, nabídnou se Vám dvě možnosti. Buď můžete zaplatit ihned on line prostřednictvím portálu PayU (doporučujeme zejména u seminářů a kurzů, které budou konat za pár dnů). Celá přihláška včetně platby se zprocesuje během několika minut.

V případě, že nevyužijete možnost platby prostřednictvím PayU, pak Vám pošleme potvrzovací e-mail, kde budete mít uvedeny platební informace. Platit můžete bankovním převodem nebo v platební kartou či v hotovosti v naší kanceláři. Pro osobní návštěvu si určtitě dohodněte předem osobní schůzku.  Možnost platby prostřednictvím portálu PayU Vám zůstává i v tomto případě. Jakmile přijmeme platbu, tak Vám zašleme potvrzovací e-mail. Při platbě v hotovosti v naší kanceláři obdržíte potvrzení o zaplacení.

V případě, že si přejete vystavit daňový doklad, prosíme Vás o zaslání Vašich fakturačních údajů (zejména firemní klienti). Daňový doklad Vám vystavíme ihned po přijetí platby na náš účet (platí pouze pro platbu bankovním převodem). Při platbě v hotovosti obdržíte stvrzenku o zaplacení, která obsahuje všechny náležitosti účetního (daňového) dokladu.  Cena kurzů obsahuje 21 % DPH.

Nedostavíte-li se bez omluvy, kurzovné automaticky propadá. Omluva je možná pouze písemně emailem na kurzy@tyrkys.cz . Ohlídejte si, prosím, naše písemné potvrzení Vašeho zrušení kurzu.