Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak se chovat při dopravní nehodě

Dopravní nehoda je vždy velmi závažnou událostí a jejími svědky nebo účastníky se může stát každý - i člověk, který nikdy nevlastnil řidičský průkaz. Víte, jak se zachovat v případě dopravní nehody, abyste dokázali pomoci a současně neohrozili sebe ani druhé lidi?

Dopravní nehoda je vždy velmi závažnou událostí a jejími svědky nebo účastníky se může stát každý - i člověk, který nikdy nevlastnil řidičský průkaz. 

Víte, jak se zachovat v případě dopravní nehody, abyste dokázali pomoci a současně neohrozili sebe ani druhé lidi? 

Pro řidiče a další účastníky silničního provozu je pravděpodobnost, že se stanou svědky či dokonce účastníky nějaké dopravní nehody větší.  Stejně tak všichni lidé, kteří pracují v oblasti cestovního ruchu - průvodci cestovního ruchu, průvodci Prahou,delegáti cestovní kanceláře - místní zástupci cestovní kanceláře mají větší předpoklad, že se stanou svědky dopravní nehody. 

Základem je vždy nezpanikařit, zachovat si duchapřítomnost, ale to nestačí.

  • Co dále je třeba udělat, zajistit, jaké formuláře vyplnit? 
  • Co s lidmi, kteří jsou v šoku nebo dokonce zraněni? 
  • Budete jen přihlížet nebo si dokážete poradit?

Navštivte seminář Jak se chovat při dopravní nehodě, který je vhodný jak pro profesionální řidiče, tak i nejširší laickou veřejnost.

Tento seminář je POUZE na objednávku - lze ho uskutečnit v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 nebo ve Vašich prostorách. Termín dohodou podle Vašich potřeb. 
 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2


SEMINÁŘE PRVNÍ POMOCI

Základní seminář první pomoci * Úrazy a první pomoc u dětí * Otravy u dětí - prevence a první pomoc První pomoc při sportovních aktivitách ve škole (akreditace PVPP) Zdravotník zovavovacích akcí (akreditace MŠMT ČR)