Praha
Praha
Praha
Praha

Zkouška Průvodce cestovního ruchu

Jak se přihlásit ke zkoušce průvodce cestovního ruchu

Zkouškou průvodce cestovního ruchu prokazujete cestovním kancelářím i Vašim klientům Vaši vysokou odbornost průvodce. V případě, že je Vám již 18 let, máte středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, tak Vám doporučujeme se přihlásit ke zkoušce PK 65 -021 N, která je novinkou v oblasti vzdělávání průvodců.

Zkouškou průvodce cestovního ruchu prokazujete cestovním kancelářím i Vašim klientům Vaši vysokou odbornost průvodce. jedná se o starší typ zkoušky, který byl nahrazen zkouškou Profesní kvalifikace jako nejvyšším typem zkoušky v rámci celoživotního vzdělávání.
 
V případě, že je Vám již 18 let, máte středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, tak Vám doporučujeme se přihlásit ke zkoušce PK 65 -021 N, která je novinkou v oblasti vzdělávání průvodců, a která je v současné době nejvyšším typem zkoušky průvodce.

Přihláška ke zkoušce
Formulář přihlášky ke zkoušce si vyžádejte e-mailem na kurzy@tyrkys.cz , formulář Vám obratem zašleme. Přihlášku je třeba vyplnit elektronicky (na počítači) včetně diakritiky (háčků a čárek), vytisknout a vlastnoručně podepsat. Přihlášku je třeba odevzdat osobně nebo poslat poštou do naší kanceláře nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek. K tomuto termínu je třeba mít uhrazený i poplatek za zkoušku.

Jazyková část zkoušky:
V případě, že máte zkoušku z jazyka stupně B2 nebo vyšší Evropského referenčního rámce, stačí doložit úředně ověřenou kopii tohoto osvědčení. V ostatních případech si složíte zkoušku z jazyka, která se skládá ve stejný den jako odborná část zkoušky.

Zapsání akademického titulu na osvědčení
Máte-li akademický titul a přejete si ho zapsat na osvědčení, je nutné tuto skutečnost doložit úředně ověřenou kopií Vašeho vysokoškolského diplomu.

Omluva ze zkoušky
Nedostavíte-li se ke zkoušce a žádáte-li prominutí poplatku za další termín zkoušky, je nutné doložit Vaší absenci potvrzením od lékaře o nemoci delší alespoň tří dnů. Toto potvrzení je třeba dodat nejpozději do 3 dnů od ukončení nemoci (pracovní neschopnosti) a budete zařazeni na další nejbližší termín zkoušky. Chcete-li si vybrat jiný termín, tak ten je již zpoplatněn dle ceníku.

 Termíny jsou vypisovány na základě individuálního požadavku.


Proč si vybrat TYRKYS?

  • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
  • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
  • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
  • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Údaje o produktech uvedených na tomto webu byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. TYRKYS si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb respektive chyb při zadávání dat. 

 

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes 

PayU


Partner:

Nejbližší akce

Opakovací vycházka Praha v češtině - Prašná brána a Staré Město

Od kdy? 27. květen 2018, Neděle
Kde? Opakovací vycházka Praha v češtině - Prašná brána a Staré Město se koná 27. května 2018 (neděle) od 9:00 do 13:00 hodin s PhDr. Rudolfem Pošvou, CSc. Cena vycházky je 200 Kč.
Číslo V1/2018

Více informací

Tajné tipy pro průvodce - komentovaná prohlídka kostela sv. Václava na Zderaze - POUZE pro pozvané klienty a průvodce TYRKYS

Od kdy? 29. květen 2018, Úterý
Kde? Komentovaná prohlídka kostela sv. Václava - zdarma pro pozvané
Číslo T1/2018

Více informací

Kurz Průvodce Prahou se státní zkouškou profesní kvalifikace

Od kdy? 30. květen 2018, Středa
Kde? Večerní kurz Průvodce Prahou se koná od 30. května 2018 do 27. června 2018 vždy v pondělí a ve středu od 17:00 do 20:00 hodin. Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 a zahrnuje 7 praktických vycházek po pražských objektech. Cena kurzu 8 900 Kč. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028-N.
Číslo 9/2018

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'