Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Jak si objednat kurz nebo seminář

TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s. r. o. pořádá zejména kurzy a semináře, které jsou vypsány pro veřejnost a konají se v našich prostorách TYRKYS v Praze. Vybrané semináře si můžete objednat také v individuálním termínu na libovolné místo v České republice (do Vaší firmy, školy atd.). Pořádáme i semináře vypsané na míru přesně dle Vašich potřeb.

TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s. r. o. pořádá zejména kurzy a semináře, které jsou vypsány pro veřejnost a konají se v našich prostorách TYRKYS v Praze. Vybrané semináře si můžete objednat také v individuálním termínu na libovolné místo v České republice (do Vaší firmy, školy atd.). Pořádáme i semináře vypsané na míru přesně dle Vašich potřeb. V případě zájmu o individuální kurz nebo seminář nás kontaktujte, uděláme Vám nabídku.

Všechny kurzy nebo semináře si můžete objednat on-line prostřednictvím těchto webových stránek. Na konci popisu každého kurzu je tlačítko PŘIHLÁSIT, které Vám otevře přihlášku. Tu vyplňte a odešlete on-line. V první fázi stačí do přihlášky vyplnit pouze Vaše jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu a e-mail. Další údaje můžete vyplnit až později. V případě, že u seminářů nepožadujete vydání osvědčení, nemusíte je vyplňovat vůbec.

Přihlášku nám také můžete zaslat  poštou na naši adresu Na Moráni 5, Praha 2, můžete ji zaslat e-mailem na kurzy@tyrkys.cz nebo donést osobně do naší kanceláře.

Zdá se Vám to složité? Zatelefonujte nám a my Vás vložíme do databáze. Pokud chcete, zavoláme Vám zpět a ušetříte za Váš telefon.

Přihlášku Vám potvrdíme nejpozději do následujícího pracovního dne. Současně s potvrzením Vám zašleme platební údaje k úhradě kurzovného. 

Optimální doba k úhradě kurzovného je cca 10 dní před kurzem. Kurzovné můžete zaplatit bankovním převodem, v hotovosti v naší kanceláři nebo promocí on line platebního nástroje PayU (možnost platby převodem i platební kartou). Na vyžádání  Vám můžeme zaslat i složenku.

Naši kancelář můžete navštívit i osobně od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin (v době letních prázdnin v červenci a srpnu je otevřeno od 9:00 do 14:00 hodin)

Veškeré Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme telefonicky na čísle 224 917 908 nebo 224 916 485 také od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin.

Telefonujte na 224 916 485 nebo pište na kurzy@tyrkys.cz nebo navštivte nás Na Moráni 5, Praha 2