Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Již několik let vydáváme vlastní odznak pro Průvodce cestovního ruchu – TOURIST GUIDE.

Ke každému odznaku průvodce obdržíte registrační kartičku TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. Odznak je vlastně obchodní značka - brand - průvodcovské činnosti. Označení průvodcovským odznakem je velmi důležité, protože vyjadřuje vysokou profesionalitu daného průvodce, také je důležitým marketingovým nástrojem.

Již několik let vydáváme vlastní odznak pro Průvodce cestovního ruchu - Tourist Guide.

Každý odznak je vydáván samostatně a má pro konkrétního průvodce dané číslo - odznaky jsou přísně evidovány.

Ke každému odznaku obdržíte registrační kartičku - průkazku TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. - se stejným číslem jako je číslo odznaku a Vaší fotografií.
 
Proč je důležité se jako průvodce označit? Proč zrovna odznakem TOURIST GUIDE?

Chcete si zakoupit odznak "TOURIST GUIDE"?

Navštivte naši kancelář osobně (lze vyřídit i poštou).

Vyplníte si žádost o vydání odznaku a odevzdáte jednu fotografii pasového formátu.

Uhradíte částku 300 Kč. Odznak Vám bude vydán do 7 až 10 dnů.


Podmínkou možnosti zakoupení odznaku je - složená zkouška Průvodce cestovního ruchu nebo zkouška Průvodce cestovního ruchu PK 65 021 N ( v souladu s platnou legislativou v příslušných letech).

Ke složení zkoušky Profesní kvalifikace Průvodce cestovního ruchu PK 65 021-N pořádáme přípravné kurzy Průvodců cestovního ruchu a Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a průvodce Prahou.

Současně upozorňujeme, že průvodcovský odznak nenahrazuje požadované doklady pro výkon průvodcovské činnosti v souladu s aktuální legislativní úpravou dané oblasti, ve které průvodce vykonává svou činnost.