Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

JOLANA KOPŘIVA MYSLIVCOVÁ, ředitelka TYKYS, jako nová místopředsedkyně ACK ČR

Asociace cestovních kanceláří ČR zvolila jako novou místopředsedkyni Jolanu Kopřivu Myslivcovou, ředitelku TYRKYS.

 Cestovní ruch je velmi dynamický obor, který se hodně rychle rozvíjí a vládne v něm tvrdá konkurence. Jolana Kopřiva Myslivcová byla zvolena jako nová místopředsedkyně Asociace cestovních kanceláří v ČR, která sdružuje registrované cestovní kanceláře v celé České republice. V poslední době došlo k silnému nárůstu počtu členů Asociace, což před ni klade nové úkoly. 

ACK se stará o dlouhodobý servis pro všechny registrované cestovní kanceláře, jako je například ochrana hospodářských zájmů, podpora informovanosti a především vzdělávání členů ACK. Informovanost je v oboru cestovního ruchu klíčovou záležitostí, a tak ACK organizuje řadu školení na aktuální témata, předává informace jak pedagogům, tak i studentům. Například spolupracuje na studentské soutěži o nejlepší turistický produkt k podpoře cestovního ruchu v regionu. 

Asociace dále směřuje k propojování cestovních kanceláří a agentur s významnými turistickými objekty, jako jsou například hrady, zámky či galerie. Je totiž velmi důležité, aby si zástupce cestovní kanceláře pouze nepřečetl informace o turistickém objektu, ale aby měl vlastí zkušenost založenou na prožití příjemného zážitku přímo v turistickém objektu. Osobní návštěva takového objektu je tedy klíčová. 

Aktualizováno: 7.1.2016

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře