Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Kariéra úspěšného průvodce či delegáta začíná v TYRKYSu

Naše škola podnikání v cestovním ruchu rozšířila svou nabídku doškolovacích seminářů v oblasti historie i první pomoci. Můžete se těšit na novinky i originální semináře na Pražském hradě s doktorem Kadlecem. Díky úspěšnosti a oblíbenosti našich seminářů se o TYRKYSu můžete dočíst mnoho zajímavostí v měsíčníku Všudybyl, který o nás zahrnul do svého lednového čísla celou stránku.

Tyrkys, škola cestovního ruchu rozšířila svou širokou škálu kurzů a seminářů o mnoho nových a zajímavých doškolovacích seminářů. Kromě těch klasických z oblasti historie  a první pomoci jsme zařadili do nabídky novinky, jako je například „Zažijte den jako průvodce“, nebo atraktivní seminář „Naučte se průvodcovat na lodi“. Historické doškolovací semináře se budou v roce 2016 zaměřovat na osobu Karla IV, takže se můžete těšit na mnoho originálních seminářů na Pražském hradě v doprovodu s PhDr. Františkem Kadlecem, se kterým Tyrkys dlouhodobě spolupracuje. Naše škola je vhodnou institucí i pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. V rámci toho jsme spustili seminář „Využití plavby lodí po Vltavě ve výuce na základních a středních školách“, který je zaměřen na BOZP a pravidla chování na lodi. 

Naše semináře jsou velmi oblíbené, a tak se o TYRKYSu můžete dočíst i z různých periodik, které pravidelně vycházejí. Přečtěte si, co o nás píší v měsíčníku Všudybyl 1/2016:

 

Aktualizace: 5.1.2016

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře