Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Má vlast cestami proměn

Vernisáž putovní výstavy Má vlast cestami proměn – Slavnostní setkání krajů - se bude konat již tradičně druhou květnovou sobotu, tedy 11. května v 11 hodin na Vyšehradě. Jedná se již o pátý ročník výstavy, kterou organizuje asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s. Výstava se zaměřuje na úctu k domovu a odpovědnou péči o něj.

Symbolem výstavy, jejímiž patrony jsou Blanka Stehlíková a Václav Cílek, je putovní kamenné srdce, které bude pod dozorem profesora Jana Pirka. Během vernisáže proběhne natáčení propagačního videoklipu, o jehož hudební podklad se postará Plzeňská filharmonie.

Během vernisáže je pro návštěvníky připraven bohatý program, kde budou moci ochutnat regionální speciality, navštívit za symbolické vstupné místní památky či zhlédnout některé z kulturních představení.

Na letošním ročníku se podílí mnoho obcí, měst i neziskových organizací, které dohromady přispěly na výstavu více než 70 proměnami. Téma výstavy není omezeno, inovativní změna totiž může nastat u všech druhů staveb, v krajině nebo i městech a vesnicích.

V průběhu výstavy mohou návštěvníci hlasovat v soutěži o titul Nejkrásnější proměna roku 2013. Výstava bude putovat po různých místech České republiky, takže návštěvníci budou mít opravdu mnoho možností udělit hlas své oblíbené proměně. Očekává se, že by výstavu mělo vidět přibližně 2,5 milionu návštěvníků.

Výstavu podporuje mnoho organizací, institucí i jednotlivců, jejichž spolupráce je velmi důležitá pro celou existenci výstavy. Spolupořadateli jsou Národní kulturní památka Vyšehrad a příspěvková organizace Hlavního města Prahy. Partnerem letošního ročníku je Ústecký kraj.  Dalších spolupracujících objektů a institucí je velká řada a všem jim patří dík za podporu.

Více informací o výstavě naleznete na stránkách mavlast.aefcz.org

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře