Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Neobyčejná svatba

Manželství je jedním z nejvýznamnějších momentů v našem životě a v dnešní době je možné svatbu uspořádat na stovky různých způsobů - klasicky vše v bílém na radnici či zámečku, nebo naopak něco netradičního, na co ani svatební hosté nezapomenou. Odvážné páry, které mají zájem právě o netypické či přímo adrenalinové obřady mají opravdu na výběr.

Adrenalinové svatby

Máte-li blízký vztah k vodě a moři, je možné si uspořádat obřad či následnou oslavu právě pod vodou. Pravděpodobně jediným problémem bude sehnat ochotného matrikáře, který se s vámi pod vodní hladinu ponoří. V Japonsku a Nové Kalifornii nad tímto problémem vyzráli a vytvořili jakousi podvodní bublinu, ve které můžete v klidu a suchu uspořádat svou svatbu. Dalšími adrenalinovými možnostmi pro otrlejší je svatba na lyžích v plné rychlosti, seskok padákem nebo bungee jumping.

Tématické svatby

Jste-li například velkými fanoušky fotbalu či golfu, není již dnes problémem vzít se na sportovním hřišti.

Stále populárnější jsou historické svatby odehrávající se na zámečku. Popřípadě mohou být všichni účastníci svatby oděni v dobových kostýmech. Pár zajímavých a především romantických zámku, v rámci České republiky, naleznete v našem článku "Svatba na zámku" na webové stránce http://www.tyrkys.cz/stranka/svatba-na-zamku.html

Pokud chcete ke svému svatebnímu obřadu přijet "stylově", je možné si pronajmout limuzínu, kabriolet, historický veterán nebo se projet pohádkovým kočárem taženým koňmi.

Netradiční svatby tak trochu jinak

Dalšími variantami pro svatbu netradiční je například obřad konaný v létajícím balónu (ovšem zpravidla s max. počtem 6 osob), ve vrtulníku, na vrcholku hory, v jeskyni, o půlnoci v lese, na lanovce, v zoologické zahradě, na lodi plující po Vltavě, v letadle, v sauně nebo přímo ve vlaku. České dráhy totiž vypravují speciální svatební vlaky. Pokud toužíte po exotice, můžete odcestovat do zahraničí a vzít se pod širým nebem na pláži, ať už ve dne nebo v noci.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Staňte se průvodcem nebo delegátem ! Nabízíme kurzy a zkoušky pro

Tyrkys, škola cestovního ruchu, kurzy průvodců Průvodce cestovního ruchu * Průvodce pro region Praha *

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *

Semináře první pomoci * cizí jazyky pro cestovní ruch *

Pracovník cestovní kanceláře * Delegát pro cestovní kancelář

Přednášky z historie a dějin umění * Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti