Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové semináře osobnostního rozvoje

Připravili jsme pro Vás zajímavé semináře osobnostního rozvoje. Můžete se těšit na semináře Jak mluvit, když o něco jde - náročné rozhovory v práci a v životě a Jak být v psychické pohodě - duševní hygiena nebo například na seminář Konflikty jako součást života, řešení a prevence.

Připravili jsme pro Vás nové semináře osobnostního rozvoje. Všechny semináře jsou jednodenní (od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:00) a konají se v TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 nebo je možné je uspořádat ve vašich prostorách.

Jak být v psychické pohodě - duševní hygiena

Snad každý člověk touží žít v harmonii a v pohodě. K tomu je potřeba naučit se základy duševní hygieny. Kromě duševní hygieny je potřeba také účinně bojovat se stresem a životními nerovnováhami nebo si efektivně seřadit životní priority. V semináři bude vedle teoretického výkladu místo i pro nácviky relaxace či pro rady v jednotlivých situacích.

Konflikty jako součást života, řešení a prevence

Konflikty jsou součástí života každého z nás. Seminář Vás ukáže efektivní metody řešení konfliktů (teoreticky i v praxi) a naučí Vás s nimi pracovat. Jeho část bude zaměřena na předcházení konfliktům i na rozpoznávání znaků manipulace a na úspěšnou obranu. Nabyté dovednosti si během semináře také budete moci vyzkoušet v praxi.

Vedení lidí, motivace, zpětná vazba

Umíte správně vést lidi? Umíte je motivovat k lepším výkonům? Umíte jim poskytnout konstruktivní zpětnou vazbu k jejich práci? Znáte výhody a nevýhody různých stylů vedení lidí? Umíte delegovat? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v našem semináři, během kterého bude věnován prostor i praktickému nácviku těchto dovedností. 

Všechny semináře jsou na objednávku 

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

 TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře