Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové termíny - kurz Balíček Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou

Za akční cenu 11 990 Kč získejte nejvyšší kvalifikaci certifikovaného průvodce! Zakoupením balíčku kurzů ušetříte 3 990 Kč. Kurz Vás připraví ke státní zkoušce Průvodce cestovního ruchu PK 65 021 N a státní zkoušce Průvodce Prahou PK 65 028 N. Získejte Český národní průkaz průvodce cestovního ruchu II. stupně.

Kurz Průvodce cestovního ruchu + Průvodce Prahou, je vysoce odborným kurzem, jehož absolvováním a složením zkoušky získáte plnou kvalifikaci průvodce - stanete se opravdovým expertem. 

Zakončeno státními zkouškami profesní kvalifikace:

Akční cena: 12 990 Kč (platí do odvolání) - cena obsahuje vlastní kurzovné a kvalitní studijní materiály stejně jako vstupné do památkových objektů.Součástí kurzu je i 7 praktických vycházek, během nichž navštívíte nejvýznamnější pražské památky a seznámíte se s turistickými trasami v Praze.

  • Přednášky se konají souběžně prezenčně i on line (tzv. hybridní výuka). Před každou lekcí si vyberete, která forma Vám ten den více vyhovuje.
  • Praktická výuka - návštěva pražských tras a památek je vždy přímo v terénu. 

Aktuálně vypsané termíny kurzu: (klikněte na termín a získáte více informací)

Máte málo času? Sestavíte si individuální rozvrh hodin - staňte se režisérem svého studia!!! 

Rezervujte si místo včas! Malé skupiny studentů - počet míst je omezen!

I love my jobrezervujte kurzy on line

 

 

 

 

 

 

Místo v kurzu si můžete předběžně rezervovat již nyní. Kurzovné se platí cca 10 dnů před zahájením kurzu.
V případě potřeby Vám předběžnou přihlášku zrušíme nebo přesuneme na jiný termín.