Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové termíny semináře Otravy u dětí, prevence a první pomoc

V každé domácnosti se nalezne spousta věcí, kterými se mohou nejen malé děti otrávit. Víte, které látky mohou způsobit otravu u Vašeho dítěte? Víte, jak Vaše dítě ochránit a jak mu poskytnout potřebnou první pomoc? Neváhejte a zúčastněte se semináře Otravy u dětí, prevence a první pomoc, kde získáte znalosti, které možná jednou zachrání Vašemu dítěti život.

NOVINKA

Více než polovina otrávených osob jsou malé děti a nejvíce rizikovým místem v domácnosti je kuchyň. Základem všeho je vždy prevence, ale malé děti jsou velmi zvídavé a velmi rychlé. I tomu nejpečlivějšímu člověku stačí chvilinka nepozornosti a neštěstí je na světě.

Připravili jsme pro Vás novinku - seminář, ve kterém se dozvíte co dělat, když dítě spapá nebo vypije látku, která zrovna jedlá není.

 • Chemické látky jako například čistící prostředky, odstraňovače skvrn, prací prostředky a další látky, které často lákají barevným obalem a i obsah může být pěkně barevný, voňavý a děti si ho spletou např. s nějakou sladkostí
   
 • Rostliny - ať se již jedná o listy nebo zejména o plody - barevné bobulky. V rodině s dětmi bychom takové rostliny vůbec pěstovat neměli a v přírodě musíme být velmi na pozoru
   
 • Léky všeho druhu - děti si je často spletou s bonbóny
   
 • Drobné nepoživatelné předměty jako například čočkové baterie a korálky
   
 • a další
   

Jak těmto situacím předcházet a jak se zachovat Vám vysvětlí poutavou a zajímavou formou zkušený pracovník záchranné služby. 

Cena semináře: 400 Kč  

Semináře první pomoci si můžete objednat i do Vaší mateřské školky, školy, mateřského centra, domácnosti  ... PIŠTE - TELEFONUJTE - rádi Vám vše vysvětlíme.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2 

SEMINÁŘE PRVNÍ POMOCI

Základní seminář první pomoci * Úrazy a první pomoc u dětí * Otravy u dětí - prevence a první pomoc První pomoc při sportovních aktivitách ve škole (akreditace PVPP) Zdravotník zovavovacích akcí (akreditace MŠMT ČR)  

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře