Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Nové termíny semináře Otravy u dětí, prevence a první pomoc

V každé domácnosti se nalezne spousta věcí, kterými se mohou nejen malé děti otrávit. Víte, které látky mohou způsobit otravu u Vašeho dítěte? Víte, jak Vaše dítě ochránit a jak mu poskytnout potřebnou první pomoc? Neváhejte a zúčastněte se semináře Otravy u dětí, prevence a první pomoc, kde získáte znalosti, které možná jednou zachrání Vašemu dítěti život.

NOVINKA

Více než polovina otrávených osob jsou malé děti a nejvíce rizikovým místem v domácnosti je kuchyň. Základem všeho je vždy prevence, ale malé děti jsou velmi zvídavé a velmi rychlé. I tomu nejpečlivějšímu člověku stačí chvilinka nepozornosti a neštěstí je na světě.

Připravili jsme pro Vás novinku - seminář, ve kterém se dozvíte co dělat, když dítě spapá nebo vypije látku, která zrovna jedlá není.

 • Chemické látky jako například čistící prostředky, odstraňovače skvrn, prací prostředky a další látky, které často lákají barevným obalem a i obsah může být pěkně barevný, voňavý a děti si ho spletou např. s nějakou sladkostí
   
 • Rostliny - ať se již jedná o listy nebo zejména o plody - barevné bobulky. V rodině s dětmi bychom takové rostliny vůbec pěstovat neměli a v přírodě musíme být velmi na pozoru
   
 • Léky všeho druhu - děti si je často spletou s bonbóny
   
 • Drobné nepoživatelné předměty jako například čočkové baterie a korálky
   
 • a další
   

Jak těmto situacím předcházet a jak se zachovat Vám vysvětlí poutavou a zajímavou formou zkušený pracovník záchranné služby. 

Semináře první pomoci si můžete objednat i do Vaší mateřské školky, školy, mateřského centra, domácnosti  ... PIŠTE - TELEFONUJTE - rádi Vám vše vysvětlíme.

Telefonujte  na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky