Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Piknik v napajedelském zámeckém parku

SunJardin Ladies Club pořádá v rámci pravidelného setkávání žen piknik, který se uskueční v neděli 4. srpna 2013 v parku u zámku Napajedla.

Cílem SunJardin Ladies Clubu a tedy i plánovaného pikniku je pomoci ženám a dívkám odpočinout si od každodenních povinností a starostí. A zámecký park se k odpočinku a nic nedělání přímo nabízí. Dámy budou moci odpočívat aktivně při hře petanque či kriketu nebo jen čerpat novou energii z okolní přírody.

Zámek Napajedla je obvykle přístupný v pátek, sobotu a neděli, kdy jsou od 10 hodin pro návštěvníky připraveny komentované prohlídky. Otevřena je také zámecká kavárna.

V letních měsících je možné navštívit také unikátní noční prohlídky, které se konají každý čtvrtek během letních prázdnin od 19 hodin. Pro letošní sezónu je připraveno téma Mayerlingská tragédie, která se přímo týká nejen císařského dvora za vlády císařovny Alžběty „Sissy“, ale také rodu Baltazzi a tím pádem i zámku Napajedla.

Na zámku je také až do konce roku 2013 k vidění výstava „Návrat rodu Baltazzi na zámek Napajedla“, která návštěvníky seznamuje s historií tohoto významného rodu.

Zdroj: www.zameknapajedla.cz

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře