Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Pražské barokní paláce - monumentální stavby barokní Prahy.

Barokní paláce neodmyslitelně patří mezi unikátní stavební skvosty Prahy, pojďte se o nich dozvědět více!

Jedny z největších a nejkrásnějších staveb v Praze, které byly postaveny v dobách největšího barokního rozkvětu, a které neodmyslitelně patří ke kouzelné podobě Prahy. Ano, řeč je o monumentálních barokních palácích v Praze, které se mohou pyšnit svou jedinečností, krásou a vznešeností.

Barokní stavby se v Čechách začaly objevovat v první polovině 17. století, přičemž největší rozkvět tohoto stavebního slohu byl zaznamenán na počátku 18. století. Architektonická jedinečnost, bohaté zdobení, pohodlí i funkčnost, to všechno je jmenovatelem barokních paláců, a v průběhu své historie sloužily mnoha účelům. Jejich účel se již mnohokrát změnil, ovšem doposud stále slouží, většinou nejvyšším státním orgánům. 

Mezi nejznámější z nich patří Valdštejnský palác, Černínský palác, Nostický palác, Lobkowiczký palác, Martinický či Arcibiskupský palác v Praze a mnoho dalších. 

Pokud se o těchto skvostech chcete dozvědět více, nemusíte smutnit, pomůžeme Vám! Přihlaste se na seminář Pražské barokní paláce a poslechněte si krásnou přednášku, doplněnou o mnoho krásných fotografií a zajímavostí. 

Dozvíte se vše o historii těchto objektů, o zajímavostech, stavebních proměnách, kterými prošly, ale také k čemu sloužily dříve a k čemu slouží dnes. Mnohé z paláců nejsou veřejnosti přístupné, všem Vy budete mít možnost díky bohaté obrazové projekci nahlédnout jak do interiérů paláců, tak se i zaměřit na detaily samotné stavby. 

Proto neváhejte, přihlaste se a prohlubte své znalosti !!! 

Nové termíny semináře Pražské barokní paláce: 

POZOR! Počet míst je omezen!!! 

Aktualizace: 12. 1. 2016

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře