Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Pražský hrad zdarma

10. března 2023 - den otevřených dveří.

Prostory Pražského hradu - ZDARMA - návštěvnický okruh, zahrnující katedrálu sv. Víta, Starý královský palác, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku.

Na Den otevřených dveří se bezplatně podíváte i do stálých expozic Pražského hradu (Obrazárna Pražského hradu, Příběh Pražského hradu, Rožmberský palác či expozice Hradní stráže ve věži Mihulka) a nenechte si ujít po zimním spánku od března znovu otevřené hradní zahrady.

 

pražský hrad, průvodce na hradě, kurz průvodce

Zahrady Pražského hradu se opět na zimní období zavírají. Těšit se můžeme na jaře. 

Střídání stráží:Hradní stráž na Pražském hradě patří mezi velké atraktivity Pražského hradu. Každou hodinu probíhá tzv. "malé střídání stráží"  u každého vchodu do Pražského hradu a jednou denně tzv. "velké" střídání stráží, které se koná na prvním nádvoří Pražského hradu

Pražský hrad pro školy: Využijte v průběhu školního roku speciální cenu vstupenky ve výši 150 Kč za celou třídu (zahrnuje vstupenku pro 30 žáků a dva učitele). Objednejte si u nás profesionálního průvodce Prahou.

Pražský hrad pro průvodce: V případě, že provádíte skupinu turistů, máte nárok na volnou vstupenku pro průvodce, kterou obdržíte na základě předložení dokladu, že jste profesionální průvodce Prahou. 

Objednejte si profesionálního průvodce po Pražském hradě a v Praze!

  • provedeme Vás po Praze, ukážeme Vám ty nejkrásnější památky
  • zajistíme Vám kvalifikované průvodce na prohlídky zajímavých míst v České republice  

Aktualizováno: 1. března 2024

Hledáte práci nebo brigádu či přivýdělek? Staňte se průvodcem!

kurzy průvodcůPrůvodce cestovního ruchu    
Průvodce Prahou   
Místní zástupce - delegát