Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Přednáška na Střední soukromé škole v Mostě

V květnu roku 2014 PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová přednášela na střední soukromé škole pro marketing a ekonomiku podnikání v Mostě. Přednáška byla určena pro studenty denního studia oboru cestovního ruchu

V květnu roku 2014 navštívila PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová, ředitelka TYRKYS, školy kultury podnikání cestovního ruchu, s.r.o.  Střední soukromou školu pro ekonomiku a podnikání v Mostě.

Setkali jsme se se studenty oboru cestovní ruch, z nichž někteří se chtějí dále profilovat jako průvodci. Průvodcovská činnost je pro ně velmi atraktivní a zajímavá. V průběhu přednášky se studenti dozvěděli řadu informací o možnostech složení zkoušek Průvodců cestovního ruchu, Místních zástupců cestovní kanceláře - delegátů, Průvodců Prahou. Současně se dozvěděli mnoho informací z praktického průvodcovského života.

Na závěr setkání proběhla velmi živá diskuse a studenti položili celou řadu otázek, které jsou pro jejich další profesní uplatnění důležité. 

Pro studenty zaměřené na cestovní ruch byla tato přednáška zajímavá a doufejme, že i podnětná.

PhDr. Jolana Kopriva Myslivcova

 přednáška pro průvodce v Mostě

Tefonujte  na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz

 

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky