Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Příběh Pražského hradu s PhDr. Františkem Kadlecem

Příběh Pražského hradu - stálá expozice nyní s jedinečnou možností komentovaného výkladu PhDr. Františka Kadlece!

Příběh Pražského hradu je stálá expozice, která vypráví o více než tisícileté historii Pražského hradu. Expozice se nachází v gotickém podlaží Starého královského paláce a díky ní se dozvíte, jací lidé na Hradě působili - tzn. nejen panovníci a prezidenti, ale i šlechtici, dvořané, umělci, stavitelé, architekti, vědci, i obyčejní řemeslníci a poddaní. Ti všichni tvořili jedinečnou atmosféru Hradu během své doby.

Pražský hrad je opředen mnoha tajemstvími, záhadami a příběhy. Expozice Vám tyto tajemství, záhady a příběhy poodhalí. Je to příběh, který v sobě nese tajemství místa posledního odpočinku nejvýznamnějších českých panovníků a světců, místa sdružujícího autentické objekty a prostory všech historických slohů v jeden unikátní areál, místa ochraňujícího české korunovační klenoty, Svatovítský poklad či sbírkové předměty dochované z dob minulých i získané z archeologických nálezů, ale i místa představujícího důstojné sídlo prezidenta České republiky.

Pojďte se ne tuto krásnou expozici podívat s námi. Zveme Vás na seminář, který proběhne přímo na Pražském hradě v gotickém podlaží Starého královského paláce, a průvodcovský výklad bude zajištěn od odborníka přímo z Pražského hradu. Není jím nikdo jiný než PhDr. František Kadlec, který historii Pražského hradu zasvětil celý svůj život, a proto je odborník nejpovolanější. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a dozvědět se nevšední informace  Pražském hradu! 


Termíny:

Budou vypsány

 

Zdroj: hrad.cz, czechtourism.cz

Aktualizace: 18.11.2015 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře