Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Prodloužení termínu platnosti Open card

Splatnost Vaší Opencard, její prodloužení a možnosti předplatného.

Hledáte práci nebo brigádu či přivýdělek? Staňte se průvodcem!

kurzy průvodcůPrůvodce cestovního ruchu    
Průvodce Prahou   
Místní zástupce - delegát  

    Platnost Opencard:

Karty, které měly platnost v meziobdobí od 31.8.2012 do 31.7.2013, jste měli možnost prodloužit dvakrát o celkem čtyři roky. Karty s platností v meziobdobí od 31.8.2013 do 31.3.2015, jste mohli prodloužit jednou o dva roky. V současnosti se u karet platných do 30.4.2015 žádná prodloužení nevykonávají.

Alespoň dva měsíce před uplynutím konečné platnosti karty si můžete zažádat o její výměnu, která je bezplatná. V případě, že si přejete kartu vystavit na počkání, zaplatíte za tuto službu poplatek 100 Kč.

Předplatné:

Dobití Opencard zajišťují prodejní ve stanicích metra každý pracovní den od 6 do 20 hodin a o sobotách od 7 do 14 hodin. Předplatné pro MHD si také můžete zařídit online v e-shopu dopravního podniku na http://eshop.dpp.cz/.

Buďte obezřetní v případech, kdy máte zaplacené předplatné, ale Vaše Opencard pozbude platnosti, protože nebude možné z karty vyčíst údaje o jejím předplatném.

Pořídit si můžete také papírový kupon, pokud nemáte zájem o elektronickou jízdenku, chcete šetřit licenci Opencard nebo pro nezletilé a seniory, kteří jej používají pro prokázání věku a uplatnění nároku na slevu.

V případě nejasností můžete navštívit zákaznické centrum opencard ve Škodově paláci v pondělí a ve středu od 8 do 20 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 18 hodin a v pátek od 8 do 15.30 hodin. K dispozici je také infolinka Opencard 12 444 nebo informační linka Dopravního podniku hl. m. Prahy 296 19 18 17.

Zdroj: www.dpp.cz, http://opencard.praha.eu

Aktualizace: 19.11.2015

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře