Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Projekt Žijeme v památkách 2012

Tento projekt má návštěvníkům přiblížit Jihočeský kraj s pomocí zajímavých kulturních akcí, pozvání k zamyšlení a putováním nejen po jihočeských historických milnících kraje.

V roce 2012 si připomene Český Krumlov 20. výročí od zapsání do seznamu památek UNESCO a 20. ročník Mezinárodního dudáckého festivalu. Kromě jiného je smyslem akce také ukázat život v regionu plném historických památek. Návštěvníky jižních Čech bude po celý rok připraven atraktivní kulturní program.

Součástí projektu "Žijeme v památkách" je také poznávací soutěž, které se může zúčastnit každý vč. slabozrakých i nevidomých milovníků historie, a to na pěti z dvaceti vytipovaných míst.

Dne 16. května se v Praze konala tisková konference Muzea středního Pootaví Strakonice, které se k projektu "Žijeme v památkách" přidalo.

Muzeum středního Pootaví Strakonice každoročné láká návštěvníky na Strakonický hrad s hradní věží Rumpál a přes 400 let starým Středověkým vodním mlýnem v Hoslovicích.

Muzeum si na letošní sezónu připravilo kromě těchto stálých expozic novou prohlídkovou trasu hradním areálem, speciální program pro školy na vodní mlýn, nové prostory se službami infocentra, sociálním zařízením a občerstvením a dále také zvýhodněné vstupné (rodinné, skupinové, sdružené a pro školy).

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře