Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Ruština pro cestovní ruch - nové termíny semináře

Ruština pro cestovní ruch je nový seminář, který je vhodný nejen pro všechny, kdo pracují v cestovním ruchu, studují ruštinu (průvodci, delegáti, pracovníci cestovních kanceláří, pracovníci hotelů, restaurací, učitelé jazyků), ale také pro kohokoliv, kdo ruštinu studuje a chce si prohloubit její znalost.

Studium ruštiny je v dnešní době dobrou investicí do budoucnosti. Starší generace, která studovala ruštinu povinně ve škole, tento jazyk buď již zapomněla, nebo jím odmítá hovořit, a mladší generace se zajímá spíše o tzv. západní jazyky. Lidé s aktivní znalostí ruštiny mají tedy více šancí uspět na trhu práce - Rusko je totiž bohatá země, ruští turisté aktivně jezdí do různých Evropských zemí a ruské firmy začínají pronikat i do zemí Střední Evropy.

V samotném centru Prahy také často narazíte buď na ruské turisty nebo alespoň na četné nápisy v azbuce. Vloni navštívilo Českou republiku téměř 700 tisíc turistů z Ruska, dvě třetiny těchto turistů přijelo přímo do Prahy. Podle údajů agentury CzechTourism i Českého statistického úřadu navíc počet ruských turistů přijíždějících do České republiky dlouhodobě narůstá.

Jste průvodce nebo delegát? Pracujete s ruskými obchodními partnery? Studujete? Rozšiřte si svou znalost ruštiny o odborné pojmy z oblasti cestovního ruchu!

Seminář je  zaměřen zejména na odbornou terminologii a je určen pro posluchače, kteří jsou jazykově na úrovni stupně mírně pokročilý - tedy stupeň B2 Evropského referenčního rámce. 

Kvalitní a bohatá slovní zásoba je základ úspěšné komunikace nejen v cestovním ruchu.


Seminář je možné si objednat individuálně v termínu, který Vám .Rádi Vám poskytneme bližší informace a vhodný termín společně vybereme.

Telefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře