Praha
Praha
Praha
Praha

O kurzech

Seminář první pomoci - Naučte se pomoci druhým lidem

Základní seminář první pomoci patří mezi semináře, které by měl absolvovat každý člověk. Jako umí člověk číst a psát, tak by měl dokázat poskytnout laickou první pomoc, protože často další osud člověka, i kvalita jeho života závisí právě na duchapřítomnosti a rychlé reakci lidí, kteří se v místě nehody nebo úrazu nacházejí.

Víte, jak postupovat při kolapsu člověka? Dokážete si poradit, když někdo dostane epileptický záchvat?

kurzy první pomoci
Myslíte si, že se Vás tyto situace netýkají? Opak je pravdou. Mohou potkat každého z nás doma, při cestě do školy, do zaměstnání, v práci ... prostě všude. Možná si říkáte, když se kolaps člověka nebo úraz stane na veřejnosti, určitě tam bude zdravotník, který se o postiženého postará. To ale nemusí být pravda.


O životě člověka a jeho kvalitě často rozhoduje prvních pár minut.  Uvažovali jste někdy nad tím, zda dokážete pomoci svým blízkým, kamarádům, spolupracovníkům, či docela cizím lidem? 

Kdykoliv se všichni můžeme dostat do situace, kdy na naší pomoci bude záležet život druhého člověka. Lékaři, kteří denně zachraňují životy, si velmi dobře uvědomují, že i laická první pomoc může pacientovi pomoci v přežití nebo může výrazně ovlivnit kvalitu jeho dalšího života.

Postupy základní laické první pomoci se řídí heslem: "Vše co potřebujete, jsou dvě ruce." K tomu se však musí přidat i ochota pomoci a určitá znalost základních principů první pomoci.

NAUČTE SE POMOCI DRUHÝM LIDEM!! 

Proč zvolit právě tento kurz první pomoci? 

 • Kurzy probíhají v malých skupinách, abyste si vše mohli vyzkoušet a na vše se zeptat.
   
 • Kurz vede profesionální záchranář a školitel záchranné služby.
   
 • Školitel Vám srozumitelně a jednoduše vysvětlí, jak správně posoudit danou situaci a prakticky Vám ukáže, jak se má pomoc provádět.
   
 • V průběhu kurzu si důležité informace zopakujete. 
   
 • A HLAVNĚ neustále procvičovat důležité postupy při poskytování laické první pomoci.

Základní kurz První pomoci je určen všem lidem (laické veřejnosti). Je určen nejen těm, kdo se ve své práci setkávají s mnoha lidmi jako jsou například průvodci, delegáti, pracovníci cestovních kanceláři, pracovníci hotelů, recepcí, lidé v obchodě, ve službách, ale opravdu úplně každému člověku.

Naše kurzy vede profesionální lektor s odborným vzděláním, diplomovaný zdravotnický záchranář, který má dlouholetou praxi s poskytováním odborné zdravotnické pomoci. Také má bohaté lektorské zkušenosti a své odborné znalosti dokáže předat srozumitelnou, zajímavou a poutavou formou.

Naším cílem je naučit Vás poskytování laické první pomoci tak, abyste byli schopni kdykoliv a kdekoliv ji poskytnut. Za velmi důležitý považujeme praktický nácvik.

Kurzy probíhají v malých skupinách, tak, abyste se mohli na vše optat a vše si procvičit.

Kurz si můžete objednat i v individuálním termínu a  lze uspořádat i přímo u Vás doma, na Vašem pracovišti nebo ve škole.

 kurzy první pomoci, tyrkys vzdělávání  kurzy první pomoci, tyrkys vzdělávání kurzy první pomoci, tyrkys vzdělávání


 

 

Semináře první pomoci naleznete také v oddíle KURZY - první pomoc u - u každého termínu naleznete tlačítko PŘIHLÁSIT SE ! Rezervujte si svůj termín ještě dnes! 

Semináře první pomoci můžeme uskutečnit i přímo u Vás na pracovišti, ve škole nebo na libovolném místě na území Prahy a České republiky. Obsahovou náplň semináře na objednávku přizpůsobíme Vašim potřebám. 
 

Telefonujte na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

Aktualizace: 26. 1. 2017 DK

SEMINÁŘE PRVNÍ POMOCI

Základní seminář první pomoci * Úrazy a první pomoc u dětí * Otravy u dětí - prevence a první pomoc * První pomoc při sportovních aktivitách ve škole (akreditace PVPP) * Zdravotník zovavovacích akcí (akreditace MŠMT ČR)  


Proč si vybrat TYRKYS?

 • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
 • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
 • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
 • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Údaje o produktech uvedených na tomto webu byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. TYRKYS si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb respektive chyb při zadávání dat. 

 

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes 

PayU


Partner:

Nejbližší akce

NOVINKA - Hurá na zkoušku průvodce cestovního ruchu - refresh znalostí!

Od kdy? 25. květen 2018, Pátek
Kde? NOVINKA - Hurá na zkoušku průvodce cestovního ruchu - refresh znalostí!
Číslo R2/2018

Více informací

Opakovací vycházka Praha v češtině - Prašná brána a Staré Město

Od kdy? 27. květen 2018, Neděle
Kde? Opakovací vycházka Praha v češtině - Prašná brána a Staré Město se koná 27. května 2018 (neděle) od 9:00 do 13:00 hodin s PhDr. Rudolfem Pošvou, CSc. Cena vycházky je 200 Kč.
Číslo V1/2018

Více informací

Tajné tipy pro průvodce - komentovaná prohlídka kostela sv. Václava na Zderaze - POUZE pro pozvané klienty a průvodce TYRKYS

Od kdy? 29. květen 2018, Úterý
Kde? Komentovaná prohlídka kostela sv. Václava - zdarma pro pozvané
Číslo T1/2018

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'