Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Seminář první pomoci - Naučte se pomoci druhým lidem

Základní seminář první pomoci patří mezi semináře, které by měl absolvovat každý člověk. Jako umí člověk číst a psát, tak by měl dokázat poskytnout laickou první pomoc, protože často další osud člověka, i kvalita jeho života závisí právě na duchapřítomnosti a rychlé reakci lidí, kteří se v místě nehody nebo úrazu nacházejí.

Víte, jak postupovat při kolapsu člověka? Dokážete si poradit, když někdo dostane epileptický záchvat?

Myslíte si, že se Vás tyto situace netýkají? Opak je pravdou. Mohou potkat každého z nás doma, při cestě do školy, do zaměstnání, v práci ... prostě všude. Možná si říkáte, když se kolaps člověka nebo úraz stane na veřejnosti, určitě tam bude zdravotník, který se o postiženého postará. To ale nemusí být pravda.

O životě člověka a jeho kvalitě často rozhoduje prvních pár minut.  Uvažovali jste někdy nad tím, zda dokážete pomoci svým blízkým, kamarádům, spolupracovníkům, či docela cizím lidem? 

Kdykoliv se všichni můžeme dostat do situace, kdy na naší pomoci bude záležet život druhého člověka. Lékaři, kteří denně zachraňují životy, si velmi dobře uvědomují, že i laická první pomoc může pacientovi pomoci v přežití nebo může výrazně ovlivnit kvalitu jeho dalšího života.

Postupy základní laické první pomoci se řídí heslem: "Vše co potřebujete, jsou dvě ruce." K tomu se však musí přidat i ochota pomoci a určitá znalost základních principů první pomoci.

NAUČTE SE POMOCI DRUHÝM LIDEM!! 

Proč zvolit právě tento kurz první pomoci? 

 • Kurzy probíhají v malých skupinách, abyste si vše mohli vyzkoušet a na vše se zeptat.
   
 • Kurz vede profesionální záchranář a školitel záchranné služby.
   
 • Školitel Vám srozumitelně a jednoduše vysvětlí, jak správně posoudit danou situaci a prakticky Vám ukáže, jak se má pomoc provádět.
   
 • V průběhu kurzu si důležité informace zopakujete. 
   
 • A HLAVNĚ neustále procvičovat důležité postupy při poskytování laické první pomoci.

Základní kurz První pomoci je určen všem lidem (laické veřejnosti). Je určen nejen těm, kdo se ve své práci setkávají s mnoha lidmi jako jsou například průvodci, delegáti, pracovníci cestovních kanceláři, pracovníci hotelů, recepcí, lidé v obchodě, ve službách, ale opravdu úplně každému člověku.

Naše kurzy vede profesionální lektor s odborným vzděláním, diplomovaný zdravotnický záchranář, který má dlouholetou praxi s poskytováním odborné zdravotnické pomoci. Také má bohaté lektorské zkušenosti a své odborné znalosti dokáže předat srozumitelnou, zajímavou a poutavou formou.

Naším cílem je naučit Vás poskytování laické první pomoci tak, abyste byli schopni kdykoliv a kdekoliv ji poskytnut. Za velmi důležitý považujeme praktický nácvik.

Kurzy probíhají v malých skupinách, tak, abyste se mohli na vše optat a vše si procvičit.

Kurz si můžete objednat i v individuálním termínu a  lze uspořádat i přímo u Vás doma, na Vašem pracovišti nebo ve škole.

 kurzy první pomoci, tyrkys vzdělávání  kurzy první pomoci, tyrkys vzdělávání kurzy první pomoci, tyrkys vzdělávání


emináře první pomoci naleznete také v oddíle KURZY - první pomoc u - u každého termínu naleznete tlačítko PŘIHLÁSIT SE ! Rezervujte si svůj termín ještě dnes! 

Semináře první pomoci můžeme uskutečnit i přímo u Vás na pracovišti, ve škole nebo na libovolném místě na území Prahy a České republiky. Obsahovou náplň semináře na objednávku přizpůsobíme Vašim potřebám. 
 

Telefonujte na 602 204 123, pište na kurzy@tyrkys.cz, navštivte nás osobně