Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Setkání představitelů ACK ČR s představiteli Vietnamu.

Dne 12. května se v prostorách TYRKYS, školy kultury podnikání v cestovním ruchu s.r.o. uskutečnilo setkání zástupců ACK ČR a představitelů Vietnamu.

 Setkání představitelů ACK ČR s představiteli Vietnamu.

U příležitosti návštěvy vietnamského prezidenta pana Truong Tan Sang proběhlo neformální přátelské setkání představitelů AKC ČR se zástupci ministerstva kultury, sportu a turismu vedených panem Dr. Nguyen Quoc Hung. Za vietnamskou stranu se jednání zúčastnil i pan Eng. Chu Van Dan předseda asociace menších a středních podniků.  Za ACK ČR se zúčastnili PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová, Michal Veber a Martin Cabejšek.

Při jednání byly diskutovány otázky z oblasti cestovního ruchu. Vietnam je pro české turisty, bezpečnou, novou a velmi zajímavou destinací. Vietnam nabízí od dovolené v luxusních resortech, přes golf, potápění, poznávací zájezdy a po treking v horách. Cesty do Evropy s návštěvou České republiky jsou pro vietnamské turisty stále oblíbenější.

Vzájemný rozvoj cestovního ruchu mezi Českou republikou a Vietnamem má velkou perspektivu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky