Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Špičky: sklo jako koncept

Galerie GASK se zapojila do 5. ročníku Pražského festivalu PF 13 projektem Špičky: sklo jako koncept. Tento festival prezentuje současné sklářské umění v mezinárodním kontextu.

Absolventky ateliéru prof. Kopeckého vystavují svá díla v severním křídle Jezuitské koleje. Výstava se koná od 2. června do 1. září 2013.

Letošní ročník Festivalu PF 13 probíhá na několika místech České republiky. V Galerii GASK naleznou návštěvníci ukázky pedagogického působení předního českého umělce, prof. Vladimíra Kopeckého, vedoucího Ateliéru skla na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Absolventky jeho ateliéru, jejichž díla budou na výstavě k vidění, se stihly během velmi krátké doby prosadit jak na české, tak na mezinárodní scéně.

Na výstavě Špičky: sklo jako koncept spolupracují tito umělci: Vladimír Kopecký, Klára Horáčková, Barbora Jagadics (Maďarsko), Barbora Křivská, Lada Semecká, Song Mi Kim (Korea) a Alena Matějka.

Vernisáž výstavy se  koná 1.6.2013 v 15 hodin v severním křídle Jezuitské koleje. Od 16 hodin bude následovat přednáška prof. Kopeckého.

V rámci doprovodného programu k výstavě jsou přichystány i prezentace a přednášky autorek – 22.6.2013 od 15 hodin.

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře