Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání

V rámci tohoto projektu stráví žáci a studenti 1 – 3 měsíční stáž v zavedené firmě, což může zvýšit jejich uplatnění na trhu práce a pomoci vybudovat jejich kariéru. Stáže se mohou účastnit žáci posledního ročníku středních škol a prezenčního studia vyšších odborných škol nebo vysokých škol. Tito studenti musejí mít trvalé bydliště na území České republiky. Projekt je financován ze státního rozpočtu České republiky a z Evropského sociálního fondu.

Stáže se nemohou účastnit OSVČ, osoby v příbuzenském vztahu s mentorem na žádané stáži a osoby, které již nějakým způsobem v dané společnosti působily.

Podmínkou účasti na stáži je stáž v oboru, který v současnosti studujete – toto dokládáte potvrzením o studiu. Stáž je mimoškolní aktivitou a tudíž nemůže být důvodem k omlouvání absence na prezenční výuce. Délka stáže je jeden až tři měsíce.

Hlavními výhodami zapojení se do tohoto projektu je získání praxe v právě studovaném oboru, poznání firemního prostředí, získání nových kontaktů, přístup ke speciálnímu e-learningovému kurzu zaměřenému na rozvoj soft-skills a také hrubá hodinová mzda 60 Kč/hod.

Více informací naleznete na www.stazepromlade.cz

 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře