Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Tyrkys se účastnil veletrhu Lingua Show

V březnu 2015 se na pražském Výstavišti v Holešovicích uskutečnil již tradiční veletrh vzdělávání Lingua Show - TYRKYS byl samozřejmě při tom.

Tyrkys – tyrkysová není jen barva moře, ale i Vaše budoucnost

LINGUA SHOW je jediný mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání. 

Veletrh nabízí jedinečnou příležitost k získávání informací o studiu a práci v České republice  a zahraničí; jazykových kurzech a pobytech, jazykových zkouškách, mezinárodních výměnných programech, cizojazyčných publikacích a učebnicích, odborných programech, ale také o nejnovějších výukových materiálech, e-learningu, dalších produktech a službách spojených se vzděláváním, rozšíření znalostí a nových dovedností.

O stánek naši nabídku kurzů Průvodců cestovního ruchu, Průvodců Prahou, Delegátů - místních zástupců cestovních kanceláří byl velký zájem. Veletrh navštěvují i lidé, kteří hledají práci, a proto se účastníci aktivně zajímali i o možnost proplácení kurzů úřady práce. 

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky