Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Úspěšná absolventka TYRKYSu - Ing. Petra Trnková, česká Pařížanka pro zvědavé cestovatele

Paní Ing. Petra Trnková v TYRKYsu složila zkoušku Průvodce cestovního ruchu a nyní žije v Paříži, kde využívá získané znalosti.

Petra Trnková, česká Pařížanka pro zvědavé cestovatele

Od ukončení VŠ ekonomického směru mě vždy lákaly profese, kde jsem mohla uplatnit svůj organizační talent a výřečnost. K práci profesionálního průvodce, kde mohu obě tyto vlastnosti naplno využít, jsem se nakonec dostala souhrou okolností.

Život naši českou rodinu pracovně zavál do Paříže. Města lásky, módy a samozřejmě památek.

Práce na ambasádě byla zajímavá, ale po pár letech monotónní, a abych si Paříž naplno vychutnala, dala jsem sbohem české státní správě, udělala si kurz průvodce cestovního ruchu u Tyrkysu a úspěšně složila zkoušku.

Ing Petra Trnkova - TYRKYS, průvodkyne tyrkysu, absolventi tyrkys, studium v tyrkysuBylo občerstvující si po 20 letech od maturity oživit data a všeobecný přehled a přihlásit se ke zkoušce, ač není pro naši profesi nezbytná. Pocit, že certifikát máte, vám pootevře dveře dál a zvýší sebevědomí.

A pak jsem se zamilovala. Do Paříže, města, které každému nabídne to, co si přeje. Stačilo mít čas a zvednout hlavu. Tuto svoji vášeň se snažím předat dál při svých prohlídkách.

Co nabízím?

Klidné procházky v neznámých uličkách pro ty, co už tu byli, základní okruhy pro nováčky a samozřejmě i na míru sestavené itineráře, kterých často využívají muži, jež chtějí právě v Paříži požádat svoji partnerku o ruku.

Klienti mých služeb využívají, pokud nechtějí jet na klasický okruh s cestovkou, ale preferují individuální turistiku.
Ti, které zajímá všední pařížský život, a chtějí vědět, jak to v dané zemi chodí.

Protože jsem tu místní už sedmým rokem, mohu o Paříži skutečně povídat z pozice místního. A navíc v jazyce, kterému našinec rozumí.

Individuální přístup vám umožní zeptat se na vše, co jste kdy o životě v Paříži chtěli vědět, a porovnat to se životem u nás.

Trhy, restaurace a tajemná zákoutí. To je Paříž, která vás bude bavit. Stačí mít oči dokořán.

Paříž na míru je tu pro vás.

Petra Trnkova
www.pariznamiru.cz
e- mail: trnkova.petra@gmail.com, 
Tel: + 420 605 253 256, +33 679 989 430

Vybrané příběhy dalších absolventů TYRKYSu 

Ing. Katarina Maruškinová     Monika Miličičová   Jana Krásná  Jana Krásná 

Hledáte práci nebo brigádu či přivýdělek? Staňte se průvodcem!

kurzy průvodcůPrůvodce cestovního ruchu    
Průvodce Prahou   
Místní zástupce - delegát