Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Výhody karty PRAGUE CARD

Karta PRAGUE CARD je vstupenkou do nejvýznamnějších historických a turistických objektů v Praze. Karta Vám umožní volný vstup do více než 50 objektů v Praze a od roku 2014 také mohou její držitelé bezplatně využívat služby pražské MHD.

V dubnu 2014 byl zahájen dosud nejširší program v rámci Pražské turistické kary - tzv. PRAGUE CARD. Tento program zahrnuje bezplatnou prohlídku více než 50 hlavních objektů - například Katedrála sv. Víta, Veletržní Palác, Trojský zámek, Petřínská rozhledna a mnoho dalšího -, ale také bezplatné využití MHD v Praze (metro, autobus, tramvaj, lanovka). Dále se mohou turisté po zakoupení karty těšit na okružní jízdu Prahou, procházku s průvodcem, plavbu po Vltavě a spojení na letiště autobusem Airport Express.
 
Karta také zahrnuje také rozličné slevy až do výše 50% ze základního vstupného na kulturní představení, exkurze nebo plavby.

Každou kartu doprovází také publikace v 7 světových jazycích, jejímž úkolem je pomoci držiteli karty lépe se zorientovat v Praze, významných památkách i ve výhodách karty.

Můžete zakoupit tři druhy karty podle doby platnosti: na 2, 3 nebo 4 dny. Základní cenová sazba je pro dospělé osoby (ceny od 1280 Kč do 1780 Kč za kartu). Existuje i nabídka slevy pro studenty a děti.

Obdobné karty jsou kromě Prahy oblíbené i v zahraničních velkých městech: v Londýně, New Yorku, Philadelphii, Berlíně nebo Paříži.

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře