Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Získejte rekvalifikační kurz ZDARMA

V momentu, kdy se člověk ocitne na úřadu práce má několik možností. Propadnout depresi a beznaději, nebo využijte možnosti získat ZDARMA další vzdělání.

Všichni zájemci o zaměstnání, kteří jsou v evidenci úřadu práce mají podle § 109a zákona o zaměstnanosti mají možnost si sami vybrat rekvalifikační kurz. V průběhu tří lež smí zvolená rekvalifikace dosáhnout částky 50 000 Kč. V případě, že Vám úřad práce rekvalifikaci schválí, máte kurz zcela ZDARMA.                                                                                                                         

Jste v evidenci úřadu práce? Co musíte pro zvolenou rekvalifikaci udělat ?

Podmínky účasti v našich kurzech TYRKYS (Průvodce cestovního ruchu, kód kurzů SP nebo Pracovník cestovní kanceláře, Místní zástupce cestovní kanceláře) , Zdravotník zotavovacích akcí

 • kurz zdarma Minimální věková hranice účasti v kurzu: pro nástup do kurzu je třeba věková hranice cca 17,5 roku v den konání zkoušky je podmínkou 18 let
 • Horní věková hranice: není určena, práci průvodce vykonává mnoho čiperných seniorů, kteří jsou stejně dobří , jako jejich mladší kolegové
 • Kurzy jsou ideální pro středoškoláky a vysokoškoláky - pokud studujete a hledáte vhodnou brigádu, která Vás bude bavit a navíc Vás obohatí o mnohé znalosti a zkušenosti, je pro Vás tato cesta tou nejlepší volbou, jak se do průvodcování vrhnout.
 • Podmínkou je znalost jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni - bez znalosti cizího jazyka se dnes obejde jen málokdo. U průvodce to platí dvojnásob, ten musí totiž umět komunikovat s turistou, ani ne tolik písmem jako slovem. A když je to cizím slovem, má otevřené dveře do celého světa. 
 • Kurzu se mohou účastnit i rodilí mluvčí v jiném jazyce (základní znalost českého jazyka je podmínkou -výuka i zkouška probíhá v češtině). 

Jak postupovat v případě zájmu o zvolenou rekvalifikaci v TYRKYSu.

 • Účastník rekvalifikačního kurzu, který si chce nechat kurz proplatit, musí být po celou dobu rekvalifikace v evidenci úředu práce. 
 • Na úřadu práce je nutné v podatelně odevzdat žádost o proplacení rekvalifikačního kurzu společně s vlastní motivací a potvrzení o ceně rekvalifikačního kurzu, které dostanete od nás. 
 • Následně proběhne schvalovací komise, během které se rozhodne, zda Vám kurz proplatí. Není od věci se průběžně informovat na úřadu práce, jak schvalování Vaší rekvalifikace pokračuje. 
 • Počítejte s tím, že schvalovací proces trvá 2 až 3 týdny, začněte si potřebné vyřizovat co nejdříve. 
 • V okamžiku, kdy se dozvíte, že Vám bude kurz proplacen, je nutné uhradit vratnou kauci, kterou si hradí každý účastník sám. Částka vratné kauce je závislá na druhu kurzu, který budete absolvovat. Po úspěšném ukončení kurzu Vám bude kauce vrácena. 
 • Všechny formality musí být vyřízeny předem, kurz nelze schválit zpětně. 
 • Kontaktujte nás na telefonu 224 916 485 nebo e-mailem na tyrkys@kurzy.cz , případně nás navštivte v naší kanceláři Na Moráni 5, Praha 2  a my Vám poskytneme veškeré doklady, které potřebujete pro schvalovací řízení na úřadu práce  (kalkulaci, cenovou nabídku, potvrzení o ceně, kopii schválené akreditace daného kurzu včetně obsahové náplně vybraného kurzu).
         
 • Pokud tento postup dodržíte, úspěšně absolvujete kurz, tak budete mít celý kurz včetně zkoušky ZDARMA

TERMÍNY:

Kurz UPI/2017 od 13. května - 28. května 2017 (víkendový), vždy od 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00 hodin.

Kurz UPJ/2017 od 20. června - 25. června 2017 (intenzivní), vždy od 9:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00 hodin.

 

Rekvalifikace Vám dává novou šanci najít své uplatnění na trhu práce! 

                                                                     

Aktualizace: 7. 4. 2017 DK

Telefonujte na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

 

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře