Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Zajímavé objekty Noci kostelů – 3. část

Zajímavé objekty Noci kostelů, které stojí za to navštívit, 3. část.

kostel CASD
Peroutkova 2482/57, Praha 5 – Smíchov
Církev adventistů sedmého dne nabízí nejen klasický program s prohlídkou modlitebny (19:00) a prezentace činnosti církve, ale také možnost změření zdravotních hodnot v rámci Klubu Zdraví (19:30). Dále se návštěvníci mohli těšit na možnost rozhovoru s pastorem a prezentaci internetového vysílání bohoslužeb.
 

modlitebna CB
Vrázova 62/4, Praha 5 – Smíchov
V modlitebně Církve bratrské je připraven hlavně hudební program: varhanní hudba a čtení Bible (18:30, 20:45), zpívání písní nových i starších za doprovodu strunných nástrojů (20:00). Návštěvníci si mohou také prohlédnout modlitebnu v činžovním domě (18:00, 21:20).

kostel sv. Jakuba Staršího
Kovářova, Praha 13 – Stodůlky
Návštěvníci tohoto kostela uslyší ukázku moderní křesťanské hudby v podání mladších farníků (19:00). Zajímavou aktivitou je i světelný průvod ke kostelu sv. Jana a Pavla na Krtni – pro návštěvníky jsou připravené lucerničky a lampiony (20:00). Závěrem je v programu meditativní hudba - meditativní zpěvy z Taizé (21:00). Během celého večera je přítomen kněz, který odpoví na dotazy.
 

kostel sv. Jakuba Staršího
Edisonova, Praha – Petrovice, Pod Parkánem
Hned první příležitost pro seznámení s kostelem jev 16:00, kdy započal program pro děti všech věkových kategorií – program je zálesácký a během něj probíhá opékání buřtů. V pozdějších hodinách se návštěvníci seznámí s kostelem v proměnách času (19:40) s životem sv. Jakuba (20:50), ale také s knězem – člověkem z masa a kostí (19:00). Na své si přijdou i milovníci hudby při programu Šema Jisra´el – Slyš Izraeli (21:50). Celý večer v kostele zakončí požehnání.
Během celého večera můžete navštívit bufet, zapálit svíčky za Vaše blízké, koupit si suvenýry nebo si promluvit s „živým“ křesťanem.
 

Více informací o Noci kostelů 2014 naleznete v našem článku ZDE nebo na webových stránkách www.nockostelu.cz
 

Více informací o tematických okruzích Noci kostelů 2014 naleznete v našem článku ZDE
 

Další články o zajímavých objektech Noci kostelů 2014 v Praze naleznete na našich stránkách ZDE (1. část) a ZDE (2. část).

Více informací o zajímavých objektech Noci kostelů 2014 ve Středočeském kraji naleznete na našich stránkách ZDE (1. část) a ZDE (2. část).

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře