Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Cestu do TYRKYSu najdete velmi lehce!

TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. má vynikající polohu v centru s výbornou dostupností ze všech částí Prahy.

Abychom Vám první návštěvu u nás ještě více usnadnili, je náš dům nově označen - před domem jsme umístili patku lampy se zřetelným označením TYRKYSu.

Naše sídlo je doslova symbolické - Praha secesní je téma pro samostatnou přednášku a náš dům, který byl postaven na počátku 20. století nese na fasádě řadu secesních prvků.

Dům je po rekonstrukci a stejně tak i naše učebny. Při studiu u nás si zažijete atmosféru historického domu a současně využijete možnosti moderní doby, jako například bezplatné připojení k WI-Fi. 

Zápis do kurzů zahájen!

Průvodce cestovního ruchu Průvodce pro region Praha Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha *Semináře první pomoci cizí jazyky pro cestovní ruch *Pracovník cestovní kanceláře Delegát pro cestovní kancelář*Přednášky z historie a dějin umění Účetnictví a daně pro cestovní ruch * Rozvoj osobnosti* a mnoho dalších kurzů a seminářů

Tuto patici lampy už nikdy nepřehlédnete!!!!