Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

O TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu - základní informace

Proč si vybrat právě TYRKYS?

TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.

OR: C 33921 vedená u rejstříkového soudu v Praze, sídlo: Praha 2, Španělská 770/2, 120 00 Praha 2
IČ 62 586319 DIČ CZ 62586319
 
TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. vzdělává profesionály v cestovním  ruchu od roku 1991Naši absolventi pracují v předních firmách, cestovních kancelářích cestovních agenturách, někteří začali sami podnikat nejen v oblasti cestovního ruchu.

Průvodci a delegáti,  kteří prošli našimi kurzy, doprovázejí české turisty po celém světě. A  nebo poskytují služby zahraničním turistům v Praze a celé České republice. Naši absolventi pracují v předních cestovních kancelářích a firmách ve významných pracovních pozicích.
 
Ředitelka školy: PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová

Lektoři
: ve všech našich kurzech vyučují zkušení lektoři, vynikající odborníci ve svém oboru. Většina našich lektorů přednáší na vysokých školách a současně pracuje nebo podniká v cestovním ruchu. 

Přednášíme přístupnou a poutavou formou. U většiny přednášek je mluvené slovo lektora provázeno obrazovou projekcí. Díky zapojení sluchu i zraku je přednáška názornější, zajímavější a hlavně si více a lépe zapamatujete.

Všechny kurzy se konají na naší adrese: Španělská 770/2, 120 00 Praha 2
Spojení: metro - stanice metra Muzeum, jen pár kroků od Václavského náměstí 

Osobní návštěva: Dnešní život je hodně on line, proto pro osobní návštěvu si dohodněte schůzku. Naše kancelář nemá běžné otevírací hodiny. Jsme Vám k dispozici téměř nepřetržitě na telefonu, emailu atd. ... 

Proč si vybrat právě nás?
 • Osobní přístup u nás není jen fráze, naším hlavním cílem je spokojený klient.
   
 • Vysoká uplatnitelnost absolventů TYRKYS v praxi - absolventi TYRKYS pracují průvodci, delegáti, pracovníci cestovních kanceláří a agentur, mnoho našich absolventů podniká jako OSVČ nebo jsou již majiteli firem.
   
 • Studium v menších skupinách Vám umožňuje přímou vazbu na své vyučující a spolužáky, Vaše studium je maximálně efektivní.
   
 • Osobní kontakt s vyučujícím - své vyučující budete osobně znát jmény a po přednáškách Vám budou k dispozici pro Vaše dotazy. Všichni naši lektoří jsou odborníky ve svém oboru a mají zkušenosti z podnikání.
   
 • Orientace na praxi - teoretické znalosti jsou důležité, ale ještě důležitější je jejich uplatnění v praxi, učíme Vás nejnovější trendy v oboru.
   
 • Hodnotnější přednášky - přednášky jsou doplněny prezentacemi, řadu informací naleznete ve studjiních materiálech.
   
 • Každou oprávněnou výtku přijímáme jako výzvu ke zlepšení našich služeb.
   
 • Předáním osvědčení péče o klienta nekončí - předáváme Vám pracovní nabídky, propagujeme dále Vaše služby.

Tyrkys, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. zastoupená PhDr. Jolanou Kopřiva Myslivcovou je autorizovaná osoba pro zkoušky Profesní kvalifikace

 • PK-65-021N    Průvodce cestovního ruchu
 • PK 65 028 N    Průvodce Prahou 
 • PK 65-026 M    Místní zástupce cestovní kanceláře (delegát)
 • PK 65-032 N    Samostatný pracovník cestovní kanceláře a cestovní agentury 
 • PK 65 034 M    Pracovník cestovní kanceláře - specialista pro incoming
 • PK 65 035 N     Koordinátor služeb pro korporátní klientelu
 • PK 65 030 M    Vedoucí zájezdu
 • PK 65 027 M    Pracovník turistického a informačního centra 
 • PK 65 029 N    Vedoucí pracovník turistického informačního centra
TYRKYS, škola kultury podnikání je dlouholetým přidruženým členem Asociace cestovních kanceláří a ředitelka školy PhDr. Jolana Kopřiva Myslivcová  je předsedkyní vzdělávací komise Asociace cestovních kanceláří, předsedkyní sekce památek a významných turistických cílů ACK ČR a místopředsedkyní představenstva ACK ČR. Jsme také členy Asociace institucí vzdělávání dospělých. Proto jsme v neustálém kontaktu s praxí a můžeme tak velmi pružně reagovat na aktuální potřeby a trendy cestovního ruchu. 

Současně úzce spolupracujeme s agenturou Czechtourism, Ministerstvem pro místní rozvoj, Asociací průvodců, řadou vysokých a vyšších odborných škol, s mnoha cestovními kancelářemi a dalšími významnými organizacemi.
 
Tyrkys, vzdělání a cesta k úspěchu na jednom místě