Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Menu

Pavla Kazdová - delegátka

Příběh delegátky Pavly Kazdové - absolventky kurzu a zkoušky Delegát cestovní kanceláře - Místní zástupce pro cestovní kancelář pořádaného TYRKYS, školy kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.

Práce delegáta, delegátky cestovní kanceláře je velmi zajímavá. Dnes Vám přinášíme příběh Pavly Kazdové, která absolvovala kurz Delegáta cestovní kanceláře/místního zástupce cestovní kanceláře v TYRKYS, škole kultury podnikání cestovního ruchu, s.r.o. a nyní pracuje jako delegátka v Turecku.

Delegátka Pavla Kazdová napsala... 

Turecko jsem si zamilovala hned při první návštěvě formou poznávacího zájezdu s mou sestrou. Byla jsem velmi překvapená vlídností a přátelským jednáním místních obyvatel, krásnou přírodou a nádhernými památkami. 

Po mém návratu jsem měla jasno, další dovolená nebude nikde jinde než v Turecku. Postupem času mě začala lákat myšlenka práce v zahraničí.

V této době jsme již čtvrtým rokem  pracovala v hotelu na recepci a čím dál více uvažovala o možnostech vycestovat za prací do jiné země, nabrat nové zkušenosti a potkat nové lidi.
 
Jednoho dne jsem náhodně objevila na internetu nabídku TYRKYS, školy kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. na různé kurzy. Jedním z nich byl i kurz „Delegát pro cestovní kanceláře“ ("Místní zástupce pro cestovní kancelář")  v tu chvíli jsem si uvědomila, že to je přesně ta práce, kterou bych ráda dělala a která by se mi líbila, jelikož práce s lidmi mě vždy bavila.
 
příběh z tyrkysu, Pavla Kazdová
V průběhu kurzu "Delegáta cestovní kanceláře" jsem se dozvěděla mnoho užitečných informací a rad od zkušených lektorů.
  • Mě osobně témata tohoto kurzu velmi zajímala a byla velmi užitečná.
  • Myslím si, že pokud člověka určitá věc baví nebo ji dělá s chutí, není to až tak obtížné.
Velmi kladně hodnotím i část zkoušky, kde bylo třeba vypracovat prezentaci na zemi, o kterou máme zájem, jelikož tuto prezentaci v dnešní době využívám jako materiál k mé nynější práci delegátky.
 
Po absolvování kurzu jsem se pokusila na některé cestovní kanceláře rozeslat e-mailem svůj životopis a vyčkávala, zda-li budu mít štěstí. Druhý den jsem obdržela odpovědi a byla pozvána na pohovory.

Podařilo se mi získat práci delegátky v CK Marine Tour, která je zaměřená právě na Turecko (nově i Maltu a Kypr), kde nyní pracuji již 3. sezónu v oblasti Alanya.
 
Počáteční obavy z nového prostředí opadly po několika dnech pobytu v Alanyi. Proběhlo seznamování s tureckými partnery, s okolím a probíhala příprava na první přílet klientů.

Díky skvělým kolegyním jsem byla připravená uvítat mou první skupinku klientů. Velké plus v této práci je i dobrý tým a v tom jsem měla velké štěstí.

Pavla Kazdová, absolventa kurzu TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
Tuto práci delegátky mám velmi ráda, mám zde možnost poznat mnoho různých lidí.

Často si s klienty příjemně popovídám a mám radost, když si dovolenou užijí co nejvíce. Na druhou stranu je práce s lidmi mnohokrát velmi složitá a náročná.
 

Proto jsem velmi šťastná, že mám po boku partnera, který mě podporuje a také pomáhá, když zrovna nemám úsměv na tváři. Každý z nás podporu od druhého ocení a o to víc, když jste v cizí zemi.
 
...a tak se mi díky škole Tyrkys a CK Marine Tour splnil můj sen.
 

Tefonujte  na 602 204 123 , pište na kurzy@tyrkys.cz,

Přihlaste se na! 

Kurzy a státní zkoušky

Přidejte se k nám! Zažili jsme společně: 

a mnoho dalších akcí

Přečtěte si také: