Praha
Praha
Praha
Praha

Úspěšní absolventi TYRKYSu

Pavla Kazdová - delegátka

Příběh delegátky Pavly Kazdové - absolventky kurzu a zkoušky Delegát cestovní kanceláře - Místní zástupce pro cestovní kancelář pořádaného TYRKYS, školy kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.

Práce delegáta, delegátky cestovní kanceláře je velmi zajímavá. Dnes Vám přinášíme příběh Pavly Kazdové, která absolvovala kurz Delegáta cestovní kanceláře/místního zástupce cestovní kanceláře v TYRKYS, škole kultury podnikání cestovního ruchu, s.r.o. a nyní pracuje jako delegátka v Turecku.

Delegátka Pavla Kazdová napsala... 

Turecko jsem si zamilovala hned při první návštěvě formou poznávacího zájezdu s mou sestrou. Byla jsem velmi překvapená vlídností a přátelským jednáním místních obyvatel, krásnou přírodou a nádhernými památkami. 

Po mém návratu jsem měla jasno, další dovolená nebude nikde jinde než v Turecku. Postupem času mě začala lákat myšlenka práce v zahraničí.

V této době jsme již čtvrtým rokem  pracovala v hotelu na recepci a čím dál více uvažovala o možnostech vycestovat za prací do jiné země, nabrat nové zkušenosti a potkat nové lidi.
 
Jednoho dne jsem náhodně objevila na internetu nabídku TYRKYS, školy kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o. na různé kurzy. Jedním z nich byl i kurz „Delegát pro cestovní kanceláře("Místní zástupce pro cestovní kancelář")  v tu chvíli jsem si uvědomila, že to je přesně ta práce, kterou bych ráda dělala a která by se mi líbila, jelikož práce s lidmi mě vždy bavila.
 
příběh z tyrkysu, Pavla KazdováBěhem 14 denního kurzu "Delegáta cestovní kanceláře" jsem se dozvěděla mnoho užitečných informací a rad od zkušených lektorů.
 
Mě osobně témata tohoto kurzu velmi zajímala a byla velmi užitečná.
 
Myslím si, že pokud člověka určitá věc baví nebo ji dělá s chutí, není to až tak obtížné.

Velmi kladně hodnotím i část zkoušky, kde bylo třeba vypracovat prezentaci na zemi, o kterou máme zájem, jelikož tuto prezentaci v dnešní době využívám jako materiál k mé nynější práci delegátky.
 
Po absolvování kurzu jsem se pokusila na některé cestovní kanceláře rozeslat e-mailem svůj životopis a vyčkávala, zda-li budu mít štěstí.
 
Druhý den jsem obdržela odpovědi a byla pozvána na pohovory.


Podařilo se mi získat práci delegátky v CK Marine Tour, která je zaměřená právě na Turecko (nově i Maltu a Kypr), kde nyní pracuji již 3. sezónu v oblasti Alanya.
 
Počáteční obavy z nového prostředí opadly po několika dnech pobytu v Alanyi. Proběhlo seznamování s tureckými partnery, s okolím a probíhala příprava na první přílet klientů.

Díky skvělým kolegyním jsem byla připravená uvítat mou první skupinku klientů. Velké plus v této práci je i dobrý tým a v tom jsem měla velké štěstí.

Pavla Kazdová, absolventa kurzu TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
Tuto práci delegátky mám velmi ráda, mám zde možnost poznat mnoho různých lidí.

Často si s klienty příjemně popovídám a mám radost, když si dovolenou užijí co nejvíce. Na druhou stranu je práce s lidmi mnohokrát velmi složitá a náročná.
 

Proto jsem velmi šťastná, že mám po boku partnera, který mě podporuje a také pomáhá, když zrovna nemám úsměv na tváři. Každý z nás podporu od druhého ocení a o to víc, když jste v cizí zemi.
 
...a tak se mi díky škole Tyrkys a CK Marine Tour splnil můj sen.
 

Pavla Kazdová, delegátka cestovní kanceláře Marine Tour, www.marinetour.cz
 

Tefonujte  na 224 916 485, pište na kurzy@tyrkys.cznavštivte nás osobně Na Moráni 5, Praha 2

TYRKYS, cesta ke vzdělání a úspěchu na jednom místě - kurzy, zkoušky, semináře  
Průvodce cestovního ruchu

Průvodce Prahou 

Spojený kurz Průvodce cestovního ruchu a region Praha 

Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát

Pracovník cestovní kanceláře 

Přednášky z historie a dějin umění 

Semináře první pomoci 

Zdravotník zotavovacích akcí

Cizí jazyky pro cestovní ruch 

Účetnictví a daně pro cestovní ruch 

Doškolování pedagogů - akreditace DVPP 

Další kurzy a semináře  

 

Proč si vybrat TYRKYS?

  • Zaručujeme individuální přístup ke klientům a maximální možnou flexibilitu Vašeho vzdělávání.
  • Jsme tým zkušených lektorů - vysokoškolských pedagogů podnikajících v cestovním ruchu.
  • Předáme Vám mnoho osobních zkušeností a praktických dovedností z praxe.
  • Naše učebny mají vynikající polohu v centru Prahy  na křižovatce tramvají a metra 

Navštivte nás osobně: Na Moráni 5, 120 00 Praha 2
Telefonujte na číslo: +420 224 917 908
Pište na e-mail: kurzy@tyrkys.cz

Údaje o produktech uvedených na tomto webu byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. TYRKYS si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných tiskových chyb respektive chyb při zadávání dat. 

 

Jsme členy

Asociace cestovnich kancelari asociace instituci vzdelavani dospelych asociace průvodců wftga

Naši partneři

czechia kudyznudy Rokytnice nad Jizerou mercedes 

PayU


Partner:

Nejbližší akce

NOVINKA Kurz Průvodce cestovního ruchu kombinovaný s dálkovým studiem se státní zkouškou profesní kvalifikace

Od kdy? 24. srpen 2018, Pátek
Kde? NOVINKA - Máte málo času? Využijte možnost kombinovaného studia - prezenční + dálkové. Prezenčně pouze 3 dny - pátek, sobota a neděle 24. + 25. + 26. srpna 2018 . Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2, jen pár kroků od zastávky metra Karlovo náměstí a tramvaje Palackého náměstí. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce PK 65-021-N. Cena kurzu je 5 500 Kč.
Číslo N/2018

Více informací

NOVINKA Kurz Delegát cestovní kanceláře - místní zástupce - kombinace se samostudiem

Od kdy? 24. srpen 2018, Pátek
Kde? Kurz se koná 24., + 25., 26. srpna 2018, výuka probíhá pátek, sobota, neděle od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 16.00 hodin na adrese Na Moráni 5, Praha 2, cena kurzu 5 500 Kč
Číslo DEL7/2018

Více informací

Kurz Průvodce Prahou se státní zkouškou profesní kvalifikace

Od kdy? 27. srpen 2018, Pondělí
Kde? Kurz Průvodce Prahou se koná od 27. srpna 2018 do 8. září 2018 každý den od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin. Výuka se koná v učebnách TYRKYS, Na Moráni 5, Praha 2 a zahrnuje 6 praktických vycházek po pražských objektech. Cena kurzu 8 900 Kč. Kurz směřuje ke zkoušce profesní kvalifikace Průvodce Prahou PK 65-028-N.
Číslo 12/2018

Více informací

Odběr novinek na email

Email: 

Odhlásit se

'.$domena.'